БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 20:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Плінтус для підлоги сосна, вільха


Плінтус підлога
Ширина: 50 мм
Товщина: 15 мм
Довжина: 2000 – 3000 мм

Підлоговий плінтус? Тільки дерево!

Ви займаєтеся обробкою або ремонтом? Вам неодмінно знадобиться дерев’яний плінтус – незамінний елемент, що дозволяє красиво оформити щілини між підлогою та стінами, а також приховати незначні дефекти, що виникли при монтажі вагонки або укладання дошки для підлоги.

Компанія “Древосвіт” пропонує дерев’яний плінтус для підлоги з сосни / вільхи за дивовижно низькими цінами з миттєвою доставкою до Ваших дверей.

Переваги дерев’яного плінтуса

Будівельні магазини пропонують споживачеві велику різноманітність плінтусів для підлоги. Дерев’яні вироби набагато перевершують за своїми показниками синтетичні, так як натуральні матеріали мають незаперечні переваги.

  • Екологічність. Натуральна деревина не виділяє шкідливих речовин навіть під температурним впливом, що особливо актуально при зведенні бань.
  • Висока міцність. У порівнянні з пластиковими аналогами, дерев’яний плінтус набагато міцніший – він легше протистоїть високим температурам і механічним пошкодженнням.
  • Респектабельний зовнішній вигляд. Дерев’яний плінтус для підлоги має благородний вигляд – він розкішно виглядає і в квартирах, і в дерев’яних будівлях. Пластикові плінтуси мають малюнок “під дерево”, але навіть сама майстерна імітація завжди поступається оригіналу.
  • Універсальність застосування. Плінтус з дерева може застосовуватися в будь-якому інтер’єрі, в поєднанні з будь-яким підлоговим покриттям.
  • Можливість декоративної обробки. Дерев’яний плінтус з легкістю видозмінюється завдяки декоративним матеріалам – його можна покривати фарбою, морилкою, лаком, приклеювати на нього декоративні елементи.

Ціна дерев’яного плінтуса дещо перевищує номінальну вартість пластикових конкурентів, але його гідності цілком виправдовують цю різницю. Натуральні матеріали дарують природне тепло, яке особливо актуально в сучасних кам’яних джунглях.

Переваги купівлі в “Древосвіт”

Компанія “Древосвіт” виробляє і продає високоякісні пиломатеріали, які необхідні при будівництві дерев’яних будинків, обробці і ремонті будь-яких приміщень. Оцініть переваги покупки в нашому магазині підлогового плінтуса з дерева:

  • беззаперечна якість продукції;
  • покупки в будь-яких обсягах;
  • швидка доставка до дверей;
  • ціна на підлоговий плінтус – нижче рівня підлоги;
  • можливість купити все в одному місці – ми піклуємося про широту асортименту і Вашу зручність.

З натуральним дерев’яним плінтусом від “Древосвіт” будь-яка підлога – на висоті!