БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Засоби обробки деревини Bionic House


Навіщо потрібні засоби для обробки дерева?

Засоби для обробки деревини відіграють важливу роль у зведенні нового будинку або в догляді за вже побудованим будинком. Дерево – красивий і екологічно чистий, але, в той же час, досить крихкий і ламкий матеріал, тому догляд за дерев’яними будинками має масу тонкощів. Головним ворогом деревини вважається надмірна волога. Вона в рівній мірі згубна для всіх порід дерев (дуб, сосна, вільха, ясен), за винятком тропічних.

Щоб уникнути неприємностей, про які піде мова нижче, фахівці рекомендують використовувати засоби для обробки дерева ще на етапі будівництва.
Конструкції з дерева схильні до таких негативних впливів:

• перепади температур;
• вітер і пил;
• висока вогкість;
• велика кількість опадів;
• соляний туман.

Та все це призводить до зниження міцності дерев’яної споруди і зменшення терміну її служби. Крім того, страждає і зовнішній вигляд будівлі. Особливо ризикують фасади.

Процес руйнування відбувається поволі і помітний не відразу. Волога поступово призводить до появи грибка. А той, у свою чергу, стає ідеальним середовищем для розмноження деревних жуків.

Гниль і цвіль не тільки не естетичні і руйнують дерев’яні споруди. Вони ще й вкрай шкідливі для здоров’я людини, перш за все, органів дихання. Астми, бронхіти, алергії – зовсім короткий перелік хвороб, які можуть виникнути через грибка, вподобав дерев’яні конструкції.

Наша компанія реалізує якісні хімічні засоби, які надійно захистять дерев’яний будинок. Дуже важливо використовувати продукцію тільки перевірених виробників, щоб досягти потрібного результату і не зіпсувати будматеріали. Ось чому ми співпрацюємо з відомим українським виробником «Bionic-House».

Засоби Bionic House – лідери серед покриттів для деревини

Bionic House виробляє засоби для обробки дерева ось уже 20 років. За ці роки їх продукція заслужила визнання у багатьох споживачів. Купити Bionic House – значить отримати надійний захист для своїх дерев’яних будівель.

Клієнти обирають біонік хаус за високу якість і вигідні ціни, а також безпеку і відповідність стандартам України і Євросоюзу.

У нас ви знайдете широкий асортимент оригінальної продукції компанії, включаючи:

1. Фарби для будівництва та ремонту.
2. Деревозахисні фарби.
3. Антисептики.
4. Відбілювачі.
5. Бейци-морилки.
6. Грунтовки.
7. Лаки для дерева.
8. Антіпірени
9. Торцезамазкі
10. Захисні масла.

Обробці можуть піддаватися будь-які дерев’яні конструкції (брус, колоди, блокхаус, панелі і т.д.). Залежно від різновиду кошти, ними можна обробляти як суху і висихають, так і вологу і свежеспіленного деревину.

Покриття, які реалізує наша компанія, не мають токсичного запаху, довговічні, мають чудову стійкість в умовах підвищеної вологості. Вони не розтріскуються, що не вимиваються і не перешкоджають диханню деревини.