БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Чернівці


Вагонка Черновцы

Дерев’яна вагонка – один з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів серед поціновувачів екологічно чистих інтер’єрів. Вона дуже добре виглядає, дарує цілющу енергетику і дозволяє фантазувати при розробці дизайнів приміщень.

Компанія “Древосвіт” запрошує купити вагонку в Чернівцях та Чернівецькій області за скромними цінами з доставкою до дверей.

Переваги покупки в “Древосвіт”

Ми цінуємо своїх покупців і строго дотримуємося тонкощі виробничих процесів, щоб Ви пишалися своїми інтер’єрами, а ми – своєю продукцією. Нас вибирають професійні будівельники, тому що у нас:

  • широкий вибір пиломатеріалів – євровагонка, вагонка з сосни, вільхи, липи, фальшбрус, дошка для підлоги та інші матеріали на будь-які цілі і гаманець;
  • доступні ціни – ми не користуємося послугами посередників, тому тримаємо ціни на комфортному для покупців рівні;
  • беззастережна якість продукції – тому що ми дотримуємося технології виробництва, працюємо на найкращому сучасному обладнанні і дорожимо репутацією;
  • рекордно швидка доставка – власний автопарк дозволяє нам доставляти вагонку в Чернівцях і по всій Чернівецькій області, навіть за межі міста;
  • вигідні умови доставки – ми розвозимо одночасно кілька замовлень, за рахунок цього вартість доставки істотно знижується.

Замовляйте дерев’яну вагонку в Чернівцях прямо зараз, і скоро Ви будете насолоджуватися теплим інтер’єром і тонким ароматом природи у себе вдома!