БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Магазин пиломатеріалів

Купити якісні пиломатеріали від виробника DREVOSVIT

Натуральне дерево – один з найбільш затребуваних матеріалів в будівництві. Його популярність пояснюється відчутними перевагами:

  • Екологічна чистота. Деревина не має хімічних домішок, тому не заподіює людині шкоди. Крім того, дерево відфільтровує шкідливі речовини з повітря, регулює вологість і температуру повітря, створюючи в приміщенні сприятливий мікроклімат.
  • Гіпоалергенність. Алергія досить популярний недуг, який можуть викликати більшість сучасних оздоблювальних матеріалів з синтетичними добавками. Натуральне дерево – ідеальне рішення для створення комфортних умов для життя без алергії.
  • Естетична пишність. Природна прикраса дерева – неповторний малюнок і особлива текстура. Пиломатеріали надають будинку чудовий образ при зовнішній обробці і створюють унікальний інтер’єр всередині нього.
  • Теплозбереження. Дерево має відмінну здатність зберігати тепло в приміщенні. За теплоізоляційними властивостями деревина перевершує цеглу і бетон.
  • Доступність. Ціни на пиломатеріали в компанії “Древосвіт” зберігають комфортний рівень для всіх. У нас є продукція для ексклюзивних інтер’єрів, а також компромісні варіанти, що поєднують в собі низьку ціну і високу якість.

Чому професіонали вибирають “Древосвіт”?

Постійними покупцями компанії “Древосвіт” часто стають професійні будівельники. Чому? Тому що з нами легко працювати і зручно купувати!

  • У нас – широкий асортимент пиломатеріалів і фурнітури;
  • Можливість купити пиломатеріали в будь-яких обсягах і за прийнятними цінами;
  • Вам не доведеться витрачати час та зайві гроші на покупку на будівельних ринках і гіпермаркетах;
  • Вам не доведеться піклуватися про пошук транспорту для доставки – ми доставляємо матеріали по всій території України.

Досконалість деревини – в пиломатеріалах Древосвіт!

Є бажання швидше приступити до будівництва або обшивки будівлі? Телефонуйте нам, і ми оперативно доставимо Вам якісні пиломатеріали! З компанією “Древосвіт” Вас завжди будуть оточувати тепло, тонкий аромат і цілюща енергетика рідного лісу!