БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Миколаєв


купити вагонку в Миколаєві

Зважившись зробити ремонт в будинку, і в якості оздоблювального матеріалу купити вагонку в Миколаєві, таку як вагонка сосна, вільха або ж липа, або блок хаус (блок хауз), імітація бруса, дошка для підлоги, лежак (брус полиць) для лазні нам хочеться отримати якісний товар за мінімальною, доступною ціною.

І це правильно, адже товар, придбаний безпосередньо від виробника завжди більш якісний, сухий, не залежаний, та й ще й радує гарною ціною. Такі якісні пиломатеріали (вагонка, дошка підлоги, блок хаус, імітація бруса, планкен) Ви можете придбати в нашій компанії «Древосвіт».

Чому саме у нас?

  1. Ви не переплачуєте зайві гроші – націнка посередника;
  2. Ви можете бути впевнені, що після покупки і монтажу вагонка дерев’яна сосна, вільха, липа, блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги не почне розтріскуватися і з часом її не почне крутити – сушка деревини відбувається в спеціальних камерах при м’яких режимах, що забезпечує відсутність внутрішньої напруги і знищить все внутрішні паразити і мікроорганізми, які перебували в дереві;
  3. Ви отримуєте якісно оброблений матеріал, який забезпечить ідеальну стиковку елементів – це досягається неухильним дотриманням технології обробки, використанням сучасного обладнання, а не виробництвом в кустарних напів домашніх умовах;
  4. Ви не займаєтеся самі пошуком і організацією доставки.

Крім виробництва та продажу пиломатеріалів ми організовуємо доставку всіх обраних Вами матеріалів безпосередньо на об’єкт де їх планується використовувати.

Купити вагонку в Миколаєві або Миколаївській області, блок хаус, дошку підлоги, імітацію бруса, а також необхідні комплектуючі і дерев’яну фурнітуру безпосередньо з виробництва, можна у нас, просто оформивши замовлення на сайті або за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

При доставці матеріалу Ви заплатите фіксований всеукраїнський тариф, який не залежить від місця вашого перебування та часу, необхідного для розвантаження придбаних погонажних виробів.

Навіть, якщо Ваш об’єкт знаходиться в будь-якому селищі, селі або хуторі Миколаївської області, не залежно від віддаленості до обласного центру – ще жодному клієнтові не було відмовлено в доставці через її неможливість.

Ми завжди доставляємо!

Замовте товар вже сьогодні і Ви отримаєте його швидше, ніж Ви очікуєте.

Ми гарантуємо Вам, що якістю товару Ви будете приємно здивовані.