БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Вагонка Харків і Харківська область


Сьогодні багато інтер’єрів створюються з використанням оздоблювальних матеріалів, виготовлених на основі синтетичних полімерів. Їх затребуваність пояснюється доступністю для широкого кола споживачів.

Однак, приміщення, внутрішнє оздоблення яких з дерев’яної вагонки, відрізняються особливою атмосферою – в них завжди тепло, затишно і легко дихається. Цей матеріал часто вибирають професійні дизайнери та архітектори, тому що в ньому поєднується унікальна природна краса і благородство, тепла енергетика і екологічна бездоганність.

Компанія “Древосвіт” пропонує євровагонку і традиційну вагонку в Харкові і Харківській області власного виробництва за мінімальними цінами. Будь-які обсяги пиломатеріалів доставляються на об’єкт замовника в стислі терміни – ми робимо все, щоб вам подобалося співпрацювати з нами!

Асортимент нашої компанії

Ми виробляємо всілякі пиломатеріали з найпопулярніших на будівельному ринку порід деревини (сосна, вільха, липа):

 • вагонка, євровагонка різних профілів;
 • імітація бруса, оциліндрованих колод;
 • підлогова дошка;
 • планкен та ін.

Високі якісні характеристики і естетичні показники натуральних пиломатеріалів, вироблених в компанії “Древосвіт”, дозволяють застосовувати їх в різних проектах. Будь-які дизайнерські та архітектурні задумки, засновані на використанні натуральної деревини, можуть бути реалізовані за допомогою вагонки, купленої в Харкові в нашій компанії.

Чому варто купувати вагонку а нас?

Вагонка і євровагонка в Харківській області виробляється різними компаніями, але наші постійні покупці вважають, що у нас є важливі незаперечні переваги перед конкурентами.

 • бездоганна якість продукції, що досягається дотриманням технологій обробки деревини та виробництва пиломатеріалів, а також створенням оптимальних умов на складах для зберігання готових матеріалів;
 • ідеальна геометрія профілю, що досягається професіоналами на верстатах європейської якості;
 • гідний вибір – ми виробляємо самі затребувані вироби, пропонуючи своїм покупцям актуальний асортимент, відповідний трендам інтер’єрної моди;
 • доступні ціни – власні виробничі потужності та автотранспорт дозволяють нам безпосередньо взаємодіяти з покупцями, не звертаючись до посередників. Цим пояснюються наші скромні ціни на продукцію;
 • професійні консультації при виборі підходящої вагонки в Харкові і розрахунках необхідного обсягу для вашого об’єкта;
 • швидка адресна доставка до об’єкта власним автотранспортом компанії “Древосвіт”;
 • єдиний всеукраїнський тариф на доставку, який не залежить від віддаленості вашого об’єкта від нашої компанії, обсягу покупки і часу, необхідного для розвантаження пиломатеріалів;
 • можливість самовивозу – ви можете забрати вагонку з наших складів самостійно, якщо вам так буде зручніше.

Усі пропоновані пиломатеріали вже знаходяться на наших складах і готові до відправки на ваш об’єкт. Значні обсяги продажів і створення сприятливих умов для зберігання дають нашим покупцям впевненість в тому, що вони купують свіжу вагонку в Харкові, яка збереже свої початкові якості і зовнішній вигляд, не деформується в процесі експлуатації.

“Древосвіт” – вагонка в Харкові і по всій Україні

Виробнича компанія “Древосвіт” має багаторічний досвід успішного розвитку на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів України. Ми доставляємо свою продукцію по всій країні – в будь-яке саме віддалене село. Тому що екологічно чисті і красиві пиломатеріали потрібні скрізь!

Щоб купити вагонку в Харкові і Харківській області достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати нам:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)