БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Які види вагонки застосувати


Імітація брусу в інтер'єрі

Вагонка стала незамінним матеріалом при будівництві і ремонті. Вона представляє із себе довгу, а також широку рейку або панель, збоку розташованими пазами міцного кріплення, що з’єднуються між собою скобою і саморезом. Як результат, утворюється красива рівна і надійна поверхня, без зазорів і слідів різних кріплень, котрі мають потреби в подальшій обробці.

Вагонка дерев’яна – це загальна назва обшивальної дошки, купити яку Ви зможете в нашій компанії «Древосвіт» за вигідною ціною. Але, перш ніж замовляти рекомендуємо зв’язатися з консультантом, оскільки вагонка має різновиди, що можуть істотно вплинути на сферу застосування:

  1. Евровагонка представляє дошку типу «Стандарт» або «Софт-лайн», що оброблена з усіх боків і з’єднується шип-пазами. Вагонка софт-лайн від вагонки стандарт відрізняється більш широким шипом (5-8 мм). Такий вид активно використовується для обшивки стін кімнатних приміщень або зовнішніх стін, стель, балконів і т.д. В основному, така вагонка виготовляється з порід хвойних, таких як сосна, а також листяних вільха і липа.
  2. 2-х-стороння вагонка є дошкою, що має простий профіль, оброблений таким чином, щоб можна було використовувати будь-яку її сторону в якості тильної.
  3. Вагонка штиль, яка відома ще як колгоспниця / класик / російська. Вона виготовляється за такою ж технологією, що і євровагонка, тому є високоякісною, має гладку поверхню і замкову систему шип-паз.
  4. Вагонка американка не має шип-паза і відрізняється від евровагонки скошеним профілем, завдяки чому вона укладається внахлест. Застосовується така вагонка для внутрішнього оздоблення стіни або фасаду.

Дерев’яна вагонка виготовляється з хвойних порід дерева, такої як сосна або листяної – липа, вільха. Застосовується для обробки не тільки житлових приміщень, але й технічних: наприклад, всім відома російська лазня, вагонка з дерева додасть їй багатшого зовнішнього вигляду, а тепло- і звукоізоляційні якості створять максимально комфортні умови.

Який тип вагонки купувати – вибір індивідуальний, натуральні матеріали завжди були в пошані не тільки через зовнішній вигляд, але і свої  властивості. Тому якщо є потреба в якісному матеріалі, тоді краще, якщо це буде вагонка дерев’яна.