БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Житомир


Будівельний ринок України переповнений сучасними матеріалами, які дозволяють обробити будинок зовні і зсередини дешево, швидко отримуючи прийнятний результат. Однак, центром тяжіння для багатьох дизайнерів було і залишається дерево. Оздоблювальні матеріали з натуральної деревини – це широкі можливості для обшивки будинків, квартир, лоджій та створення декоративних композицій.

Компанія “Древосвіт” пропонує високоякісну вагонку в Житомирі, а також широкий вибір інших пиломатеріалів власного виробництва із сосни, вільхи, липи з адресною доставкою по місту та Житомирській області. Ми виготовляємо блок-хаус (імітація колоди), євровагонку, імітацію бруса (фальшбрус), дошки для підлоги для різних цілей.

Наш асортимент

Виробничий потенціал підприємства дозволяє компанії “Древосвіт” пропонувати клієнтам високоякісну вагонку в Житомирі і інші пиломатеріали з найбільш затребуваних порід дерев. У нас в асортименті продукція з сосни, липи, вільхи:

 • вагонка;
 • євровагонка;
 • фальш-брус;
 • планки;
 • блок-хаус;
 • дошки для підлоги.

Ми доставляємо натуральні пиломатеріали для будь-яких дизайнерських рішень по обробці балконів, кімнат, облицювання фасадів будинків і присадибних будівель.

Особливості виробництва пиломатеріалів в “Древосвіт”

Наша компанія виготовляє найбільш затребувані в сучасному будівництві пиломатеріали, роблячи акцент на якості продукції. Ми використовуємо перевірені технології і працюємо на надійному обладнанні, тому нам довіряють професіонали.

Дошки, ретельно відібрані на попередньому етапі, проходять примусову сушку в спеціальних камерах. На виході матеріал має вологість не більше 12-14%, що перешкоджає деформації дощок в процесі експлуатації.

На верстатах заготовки набувають обриси і пропорції конкретних пиломатеріалів – вагонки, євровагонки, блок-хауса, фальшбрусу, дощок для підлоги і інших, затребуваних на будівельному ринку, позицій.

Дерево – природний матеріал, який має свою структуру і особливості, вплинути на які неможливо. Тому пиломатеріали сортуються на категорії (сорти). Надалі це дозволяє споживачеві раціоналізувати витрати на будівництво і ремонт. Зовсім не обов’язково купувати дошки вищої категорії, щоб, наприклад, настелити підлогу в дачному сарайчику, а вже для внутрішнього оздоблення житлового будинку покупці намагаються вибирати продукцію кращих сортів.

Переваги покупки в “Древосвіт”

Виробництвом вагонки в Житомирі займаються різні компанії, але ми пропонуємо своїм клієнтам безкомпромісну якість при розумній ціні. Крім того, Вас приємно здивує високий рівень сервісу і швидкість доставки замовлення до об’єкта.

 • Гідний асортимент – у нас купують в будь-яких обсягах вагонку, євровагонку, фальшбрус, підлогові дошки та інші пиломатеріали з різних сортів деревини;
 • висока якість вагонки – строгий контроль при виробництві та надійне обладнання;
 • низькі ціни, які пояснюються вагомими обсягами виробництва і продажем без посередників;
 • професійна допомога при виборі та розрахунку необхідної кількості вагонки;
 • швидка і вигідна доставка по Житомиру і області (єдиний тариф за будь-якої віддаленості об’єкта). Якщо Вам буде зручніше забрати замовлення самостійно, Ви можете зробити це в будь-який зручний час.

Всі товари знаходяться на нашому складі, тому Вам не доведеться витрачати час на додаткове очікування. Правильні умови зберігання і великі обсяги продажів вагонки гарантують нашим покупцям, що вони отримають свіжу продукцію, яка збереже свою геометрію під час експлуатації і не потріскається.

А що, якщо купити вагонку на ринку або в супермаркеті?

Не довіряєте інтернет-магазинам і вважаєте за краще купувати вагонку в Житомирі на ринку, в маленьких або великих магазинах? Це, безумовно, має одну перевагу – Ви можете доторкнутися до своєї покупки до оплати.

Однак, варто врахувати інші моменти такого вибору:

 • Ви переплачуєте за участь посередників, оренду та утримання магазину, роботу великого колективу;
 • Ви витрачаєте зайвий час на поїздки по магазинах і пошук гідних пиломатеріалів;
 • Ви ризикуєте купити залежані пиломатеріали, які поведуть себе при монтажі не так, як Ви очікуєте – вагонка з сосни, липи, вільхи, імітація бруса та інші дошки можуть деформуватися, і з часом їх почне крутити;
 • Вам доведеться взяти доставку на себе – в більшості випадків при покупці на ринку і в магазині пошуком транспорту для доставки великого вантажу займаються безпосередньо покупці. Це може виявитися довго і дорого.

Інтернет-магазин “Древосвіт” пропонує продукцію власного виробництва, а це значить, що покупці отримують якісний товар, який відповідає стандартам якості ДСТУ, без додаткових націнок і труднощів з доставкою.

Вигідна доставка від компанії “Древосвіт”

Ми оперативно доставляємо вагонку сосна, липа, вільха на будь-який об’єкт Житомира і за межами міста – на будівництво, на дачу, в котеджне селище і навіть в глуху лісову сторожку.

Розвозка пиломатеріалів проводиться одночасно за кількома адресами. Це дозволяє нам забезпечувати клієнтам вигідну доставку, розподіляючи вартість послуги між декількома покупцями.

Купуйте вагонку в Житомирі швидко і без клопоту! Залиште заявку на сайті або зателефонуйте по одному з телефонів:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

З інтернет-магазином “Древосвіт” інтер’єр або екстер’єр Вашого будинку – справжній подарунок природи! Натуральні пиломатеріали – екологія якісного життя!