БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як правильно провести монтаж лежаків


лежак для лазні

Перш за все перед монтажем полиць (лежаків) з вільхи та липи необхідно визначити як буде виглядати лежак. Буде він розташований під одну стіну, або розташування буде п-образної чи  г-подібної форми.

Також потрібно розуміти, яку кількість полиць по висоті Ви хочете бачити в лазні, і якої ширини вони повинні бути. Сконструювати лежак (брус полиць) самому зовсім не складно.

Тож почнемо:

  1. Робимо каркас під лежак – його можна спокійно зробити з соснового брусу розміром 50х70, при цьому, не побоюючись, що він буде стикатися зі шкірою людини. Брус повинен бути сухим та струганим. В обов’язковому порядку каркасний брус необхідно кріпити до самої стіни парної для того, щоб він був більш стійким і міцним. Відстань між вертикальними стійками лежака не повинна перевищувати 50-60 см.
  2. Після того як основні бруси виставлені, робимо розмітку верхнього і нижнього лежака по ширині. Як правило, ширина верхнього лежака повинна бути 80-90 см – при такій ширині полиці буде комфортно лежати. А нижній робиться шириною 40-50 см для того щоб було зручно сидіти.
  3. Також потрібно пам’ятати, що набиваючи брус полиць на основу (каркас), відстань між полицями повинна бути не менше 1-1,5 см, для поліпшення циркуляції потоку повітря і для того щоб лежак добре просихав.
  4. Монтувати брус полиць можна як повздовж, так і поперек каркаса, а також з різноманітним візерунком. Тут вже все залежить від Ваших смаків і фантазії.
  5. Брус полиць потрібно кріпити саморізами по дереву знизу до каркасу – через каркасний брус в вільхову або липову дошку.
  6. Лакувати або покривати різними просоченнями і маслами брус полиць не потрібно, так як хімічні речовини, що містяться в вищезазначених матеріалах однозначно будуть викликати алергію і роздратування у людини.

Купити брус полиць різної довжини Ви можете у нас, просто зателефонувавши по телефону і замовлення потрібну кількість, а ми в свою чергу доставимо даний матеріал прямо Вам під будинок.