БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Чернігів


Вагонка в Чернігові

На світовому будівельному ринку представлений багатий вибір сучасних оздоблювальних матеріалів, вироблених з синтетичних полімерів. Вони мають переваги, які допомагають недорого оформити інтер’єр в багатьох популярних стилях. Але синтетичні матеріали не подарують дому унікальну природну енергетику, як це зроблять матеріали з натурального дерева.

Пиломатеріали дуже затребувані серед дизайнерів і людей, що створюють будинки з гармонічною взаємодією зовнішньої краси і внутрішнього комфорту.

Компанія “Древосвіт” пропонує до доставки високоякісну вагонку в Чернігові, яка дозволить зробити приміщення теплим, затишним і екологічно чистим!

Наш асортимент

Ми уважно вивчаємо споживчий попит і модні тенденції в будівництві, намагаючись, щоб асортимент інтернет-магазину “Древосвіт” був корисний кожному покупцеві. У нас завжди широкий вибір пиломатеріалів з липи, сосни, вільхи з адресною доставкою по Чернігову і Чернігівській області. Ми пропонуємо:

 • вагонку, євровагонку;
 • імітацію оциліндрованих колод і бруса;
 • планки;
 • статеві дошки.

Вся продукція виробляється в наших цехах і вже знаходиться на складах. При цьому Ви можете бути впевнені, що пиломатеріали поведуть себе в експлуатації належним чином (не деформуються, що не потріскаються), тому що ми забезпечуємо оптимальні умови зберігання для обробленої деревини. А великі обсяги продажів не дають нашій продукції довго залежуватися на складах.

Особливості виробництва вагонки в “Древосвіт”

Безкомпромісне ставлення до виробництва і строгий контроль якості гарантують відповідність нашої вагонки та інших пиломатеріалів нормам державних стандартів.

Перед потраплянням в виробничі цехи, деревина проходить попередній відбір і примусову камерну сушку – там заготовки досягають рівня вологості не більше 12-14%, який забезпечує необхідні характеристики дошки і її стійкість до деформації.

На верстатах європейської якості заготовки набувають потрібних розмірів, профілюються і набувають вигляду, відповідного найменуванню виробу. Ми контролюємо рівність ліній, пропонуючи клієнтам ідеальну геометрію вагонки в Чернігові.

Деревина – матеріал природного походження, який має свої особливості будови, фактури (сучки, смоляні кишені, червоточини і т.д.). Дошки можуть відрізнятися за параметрами, вплинути на які людина не здатна. Тому вони проходять сортування за категоріями якості.

Це допомагає споживачам більш раціонально підходити до будівництва і опоряджувальних робіт, купуючи заготовки різних сортів для різних цілей. Так, наприклад, якщо Вам належить облицювання будинку з подальшим фарбуванням, можна заощадити, вибравши вагонку бюджетної категорії В, а якщо Ви хочете обшити приміщення або фасад, зберігши природні відтінки деревини, варто використовувати вагонку сорту А.

Переваги “Древосвіт”

Багато виробників пропонують вагонку в Чернігові та Чернігівській області, але ми разом з продукцією пропонуємо Вам оцінити переваги співпраці з нами:

 • повноцінний асортимент – у нас купують в будь-яких обсягах вагонку (класичну та євро), фальшбрус, планки, підлогові дошки та інші пиломатеріали;
 • гідну якість – дошки ретельно відбирають і сушать в камері, щоб вони не потріскалися і не деформувалися при експлуатації;
 • низькі ціни – об’ємне виробництво і продаж вагонки в Чернігові без посередників забезпечують нашим покупцям низькі ціни;
 • оперативна доставка – ми швидко доставимо Ваші пиломатеріали автопарком компанії “Древосвіт” в будь-яку точку Чернігова та Чернігівської області;
 • професійна консультація – ми допоможемо вибрати пиломатеріали і розрахуємо необхідну Вам кількість вагонки.

Чи можна купити вагонку на ринку або в магазині?

Звичайно, можна, якщо Ви віддаєте перевагу купувати продукцію “наживо” і не боїтеся додаткових турбот і витрат. Але при такій покупці слід врахувати:

 • Ви витрачаєте більше часу на пошуки пиломатеріалів бажаної якості, поки порівнюєте асортимент різних торгових точок;
 • Ви витрачаєте більше грошей, оплачуючи утримання магазину, працю великого колективу і посередників;
 • Ви витрачаєте більше нервів, самостійно організовуючи доставку вагонки по Чернігову (більшість магазинів не пропонують покупцям послуги швидкої доставки вантажу);
 • Ви ризикуєте купити вагонку, яка пролежала на складах не в ідеальних умовах тривалий час, а це значить, що її може повести, вона здатна деформуватися і потріскатися.

Купуйте вагонку в Чернігові та Чернігівській області в інтернет-магазині “Древосвіт” – швидко, вигідно і без суєти! Залиште заявку на сайті або зателефонуйте:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

З інтернет-магазином “Древосвіт” Ваш інтер’єр – справжній подарунок природи!