БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Вагонка Суми і Сумська область


Для оздоблення будинку ви плануєте використовувати переважно натуральні матеріали? Чи вважаєте, що комфорт в будинку залежить від екологічної чистоти матеріалів? Компанія “Древосвіт” забезпечить вас високоякісною вагонкою і євровагонкою в Сумах і Сумській області. Ми самостійно виробляємо, сортуємо, пакуємо і доставляємо пиломатеріали, чим забезпечуємо своїм клієнтам доступну вартість нашої продукції без необґрунтованих націнок і надбавок.

Наш асортимент

Виробничий потенціал нашої компанії забезпечує нашим клієнтам широкий асортимент затребуваної продукції бездоганної якості:

  • вагонка, євровагонка (сосна, вільха, липа);

  • блок-хаус;

  • фальш-брус;

  • дошка для підлоги;

  • планкен;

  • лежак для бань і інші пиломатеріали.

Вся представлена ​​продукція виробляється у власних цехах компанії “Древосвіт” і має передбачені стандартами рівень вологості і інші якісні характеристики обшивальних дощок.

Чому нас вибирають професіонали?

Нашими постійними покупцями часто стають професійні будівельники і майстри-облицювальники. Вони вибирають нас, тому що неодноразово переконалися в надійності компанії “Древосвіт”. Купити вагонку в Сумах і Сумській області можна не тільки у нас – торгових точок з оздоблювальними матеріалами досить. Однак, не кожен продавець самостійно виробляє пиломатеріали і може запропонувати покупцям такі вигідні умови для співпраці, які пропонуємо ми:

  • мінімальна ціна – без надбавок за посередницьку діяльність;

  • бездоганна якість пиломатеріалів – наша євровагонка проходить примусову камерну сушку в м’яких режимах, що забезпечує відсутність внутрішньої напруги в деревині і дає можливість позбутися від паразитуючих мікроорганізмів, що знаходяться в деревині;

  • відмінне стикування елементів забезпечується педантичним підходом до виробничих процесів і використання якісного європейського обладнання – наша вагонка в Сумах має затверджені стандартами пропорції і ідеальну геометрію профілю;

  • оперативність виконання замовлень – один з головних принципів нашої роботи. У нас ви можете купити вагонку в Сумах і Сумській області в будь-якій кількості і бути впевнені в тому, що найближчим часом отримаєте своє замовлення з доставкою на об’єкт. Достатній товарний запас, професійний підхід і продумана логістика нашої компанії забезпечують високий рівень сервісу нашим клієнтам.

Ви продовжуєте спокійно займатися поточними справами, так як покупка вагонки не вимагатиме від вас поїздок по магазинах і утомливих обдзвонів десятків магазинів. Ви легко замовляєте і купуєте все, що вам необхідно, в одному місці.

Вигідна доставка вагонки в Сумах і Сумській області

За бажанням, ви можете забрати вагонку, євровагонку, блок-хаус, фальш-брус, планки та фурнітуру самостійно з нашого виробничого цеху. При наявності вантажного автотранспорту це раціонально – ви оплачуєте тільки покупку і отримуєте її в мінімальні терміни.

Ми доставимо ваше замовлення до об’єкта вашого будівництва незалежно від його віддаленості від пункту завантаження. При цьому ви оплачуєте послуги доставки по фіксованому всеукраїнського тарифу. На їх вартість також не впливає час, витрачений на розвантаження замовлення.

Ви можете бути впевнені в тому, що ваше замовлення буде доставлене навіть, якщо ваш об’єкт знаходиться в далекому селі. Ми доставляємо завжди!

Просто оформіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

Також ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію наших фахівців, які допоможуть вам зробити вибір необхідного матеріалу і розрахувати необхідну кількість.

Замовте вагонку в Сумах і Сумській області прямо зараз, і високоякісні пиломатеріали будуть у вас швидше, ніж ви думали!