БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Запоріжжя


вагонка запоріжжя

Дерев’яна вагонка сосна, вільха або липа, блок хаус, імітація бруса, планкен, дошка підлоги знову в моді і користуються популярністю у дизайнерів і споживачів завдяки своїм властивостям – натуральності, екологічності, практичності, довговічності, сприятливого впливу на здоров’я людини.

Прийнявши рішення купити вагонку в Запоріжжі з натурального дерева люди стикаються з низкою проблем: “Яким характеристикам повинен відповідати необхідний матеріал?”, “Як правильно підрахувати його необхідну кількість?”, “Які оптимальні ціни на нього?”, “Як організувати його транспортування з місця покупки до місця будівництва? “.

Кожен по-своєму спробує вирішити вищевказані завдання, але при цьому необхідно врахувати, що:

  1. Для вагонки дерев’яної сосна, вільха, липа, блок хауса, імітації бруса, дошки підлоги дуже важливим показником є ​​їх вологість – сушка деревини повинна відбуватися в спеціальних камерах при м’яких режимах, що забезпечить відсутність внутрішньої напруги (після монтажу продукцію не поведе і вона не потріскалася), а також правильна сушка знищить всі внутрішні паразити і мікроорганізми, які перебували в дереві;
  2. Іншим важливим показником є ​​якість обробки деревини, яке забезпечить ідеальну стиковку елементів – це досягається неухильним дотриманням технології обробки, використанням сучасного обладнання, а не виробництвом в кустарних підлозі домашніх умовах;
  3. Завжди хочеться придбати матеріал безпосередньо у виробника – минаючи ряд посередників, які в кінцеву ціну товару додадуть і свій дохід;
  4. Важливим значенням при виборі є доставка необхідного матеріалу, яка допомагає значно заощадити власний час і фінанси;
  5. Завжди цінуються в першу чергу свіжі продукти переробки деревини – вагонка, блок хаус, імітація бруса та дошка підлоги, придбані прямо з виробництва, що не припадали пилом довгий час в не пристосованих для тривалого зберігання деревини гаражах і складах, що не вбирали в себе додаткову вологу з повітря (загрожує непередбачуваними послемонтажний наслідками), зберегли в собі аромат лісу, з якого вони приїхали до покупця.

Всі вищевказані фактори враховані в роботі компанії «ДРЕВОСВІТ».

Крім виробництва та продажу пиломатеріалів ми організовуємо доставку всіх обраних Вами матеріалів безпосередньо на об’єкт де їх планується використовувати.

Купити вагонку в Запоріжжі та Запорізькій області, а також блок-хаус, дошку підлоги, імітацію бруса, всі необхідні комплектуючі і дерев’яну фурнітуру безпосередньо з виробництва можна у нас оформивши замовлення на сайті або за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

При доставці матеріалу Ви заплатите фіксований всеукраїнський тариф, який не залежить від місця вашого перебування та часу необхідного для розвантаження придбаних погонажних виробів.

Навіть, якщо Ваш об’єкт знаходиться в будь-якому селищі, селі або хуторі Запорізької області, не залежно від дальності від обласного центру, – ще жодному клієнтові не було відмовлено в доставці через неможливість.

Ми завжди доставляємо!