БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Одеса


вагонка Одеса

Оздоблення житлових і комерційних приміщень (магазинів, готелів, кафе, ресторанів, офісів і т.п.) виробами з деревини (вагонка, блок хаус, імітація бруса, планкен) на сьогоднішній день знову в пошані. А з урахуванням того, що на будівельному ринку ну просто величезна кількість лакофарбових матеріалів різноманітних відтінків і люди масово вважають за краще натуральний «Еко стиль», обробка деревом зараз так би мовити «писк моди»

Людині, що вирішила купити вагонку в Одесі вироби з деревини, з начебто здається великого асортименту товарів, важко знайти ту золоту середину “ціна – якість», щоб надалі довгі роки радіти, милуючись природною красою дерева, створеної природою, яку як би не намагалась людина їй ніяк зробити краще не виходить.

І звичайно хочеться бути впевненим у правильності свого вибору.

На це впливає дуже багато чинників:

  1. Для вагонки дерев’яної сосна, вільха, липа, блок хауса, імітації бруса, дошки підлоги дуже важливим показником є ​​їх вологість – сушка деревини повинна відбуватися в спеціальних камерах при м’яких режимах, щоб забезпечити відсутність внутрішньої напруги (після монтажу продукцію не поведе і вона не потріскається ), а також правильна сушка знищить всі внутрішні паразити і мікроорганізми, які перебували в дереві;
  2. Іншим важливим показником є ​​якість обробки деревини, яке забезпечить ідеальну стиковку елементів – це досягається неухильним дотриманням технології обробки, використанням сучасного обладнання, а не виробництвом в кустарних напів домашніх умовах;
  3. Завжди хочеться придбати матеріал безпосередньо у виробника – минаючи ряд посередників, які в кінцеву ціну товару додадуть і свій дохід;
  4. Важливим значенням при виборі є доставка необхідного матеріалу, яка допомагає значно заощадити власний час та фінанси;
  5. Завжди цінуються в першу чергу свіжі продукти переробки деревини – вагонка, блок хаус, імітація бруса та дошка підлоги, придбані прямо з виробництва. Вони не повинні припадати пилом довгий час в не пристосованих для тривалого зберігання деревини гаражах і складах, щоб не вбирали в себе додаткову вологу з повітря (загрожує непередбачуваними після монтажними наслідками), зберегли в собі аромат лісу, з якого вони приїхали до покупця.

Всі вищевказані фактори враховані в роботі компанії «ДРЕВОСВІТ».

Крім виробництва та продажу пиломатеріалів ми організовуємо доставку всіх обраних Вами матеріалів безпосередньо на об’єкт, де їх планується використовувати.

Купити вагонку в Одесі і Одеській області з сосни, вільхи або липи, а також блок хаус, дошку підлоги, імітацію бруса та всі необхідні комплектуючі – дерев’яну фурнітуру безпосередньо з виробництва можна у нас, оформивши замовлення на сайті або за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

При доставці матеріалу Ви заплатите фіксований всеукраїнський тариф, який не залежить від місця вашого перебування та часу необхідного для розвантаження придбаних погонажних виробів.

Навіть, якщо Ваш об’єкт знаходиться в будь-якому селищі, селі або хуторі Одеської області, не залежно від віддаленості від обласного центру – ще жодному клієнтові не було відмовлено в доставці через її неможливость.

Ми завжди доставляємо!