БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Черкаси


ЧеркасиРинок будівельних і оздоблювальних матеріалів Черкас і Черкаської області переповнений сучасними товарами з синтетичних полімерів. Ця продукція допомагає бюджетно оформити приміщення і отримати досить гарний результат. При цьому синтетичні матеріали ніколи не створять тієї атмосфери комфорту і затишку, яку дарують інтер’єру дерев’яні оздоблювальні матеріали.

Натуральна деревина широко затребувана в середовищі професійних дизайнерів, майстрів обробки і власників будинків завдяки своїй природній естетиці і високій екологічності.

Компанія “Древосвіт” виготовляє та оперативно доставляє вагонку, євровагонку в Черкаси і Черкаську область за адекватними цінами. Ми створюємо оптимальні умови для зручних і вигідних покупок і гідних результатів!

Асортимент нашої компанії

Ми пропонуємо покупцям різні пиломатеріали з найбільш затребуваних порід деревини (сосна, вільха, липа, осика):

 • вагонка, євровагонка;
 • імітація бруса;
 • підлогова дошка;
 • планки і інші вироби.

Бездоганні естетичні характеристики і властивості натуральної деревини дозволяють використовувати наші пиломатеріали в різних проектах. Ви можете купити вагонку в Черкасах і Черкаській області різного профілю для реалізації будь-яких дизайнерських ідей.

Переваги покупки вагонки у нас

Вагонку і євровагонку в Черкаській області виготовляють різні компанії, але ми створюємо для своїх клієнтів оптимальні умови для покупки продукції беззаперечної якості:

 • широкий асортимент – євровагонка, вагонка класична, імітація колоди, бруса, підлогові дошки, планки з осики, сосни, липи вже знаходяться на наших складах;
 • висока якість, яка забезпечується строгим дотриманням технології виробництва і надійним обладнанням – наша продукція має ідеальні показники вологості та бездоганну геометрію профілю;
 • професійна допомога при виборі і розрахунках потрібного обсягу пиломатеріалів;
 • оперативна доставка по Черкасам і Черкаській області;
 • єдиний всеукраїнський тариф, що не залежить від обсягу покупки і віддаленості Вашого об’єкту від складу.
 • Можливість самовивозу – якщо Вам зручно забрати пиломатеріали самостійно, Ви можете зробити це з наших складів в зручний для Вас час.

Вся продукція є в наявності на наших складах, тому Вам не доведеться витрачати час на очікування, поки пиломатеріали будуть в виробництві. Серйозні обсяги продажів вагонки в Черкасах і області, а також належне зберігання продукції – гарантія того, що Ви купуєте свіжі якісні матеріали, які збережуть свої характеристики і зовнішній вигляд, що не розтріскаються і не деформуються.

Купівля вагонки на ринку або в магазині

Деякі покупці купують пиломатеріали на ринку або в роздрібних магазинах Черкас і Черкаської області. Єдиний плюс подібного підходу – можливість побачити “вживу” матеріали перед оплатою.

 • Однак, підсумкова вартість такої покупки буде істотно вище, ніж при покупці через сайт виробника, тому що:Ви будете оплачувати роботу посередників, співробітників торгової точки і утримання магазину;
 • Ви витратите зайвий час на пошуки магазину з оптимальним для Вас співвідношенням ціни і якості, відволікаючись від більш важливих справ.

Крім того, купуючи в роздрібній торговельній точці, Ви не знаєте, скільки часу і за яких умов зберігалася вагонка на складах магазину. А це означає, що Ви не можете бути впевнені в тому, що її не поведе, і вона не потріскається при експлуатації.

Виробнича компанія “Древосвіт” продає вагонку в Черкасах і Черкаській області, яку самостійно виготовляє, упаковує і забезпечує їй тривале зберігання у відповідних умовах. Купуючи у нас, Ви купуєте по-справжньому якісні пиломатеріали з оперативною доставкою!

Для оформлення заявки достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати нам:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

Ви купуєте екологічно бездоганні матеріали – ми доставляємо їх швидко і вигідно!