БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Що таке блок хаус


Блок хаус в будинку

Блок хаус являє собою дошку, яка призначена для обшивки всередині або зовні приміщення. Задня сторона плоска, а передня – опукла. Крім цього є пази, шипи і стики на ребрах. Поверхня, яка обшивається такою дошкою, повністю імітується під дерев’яний зруб.

Для виготовлення блок хауса використовується високоякісна добірна деревина з живим сучком, в якій не буде серцевини. Перевага віддається хвойним породам, таким як сосна або ялина, оскільки в процесі,  смола яка в них знаходиться, створює природну ізоляцію, що продовжує термін експлуатації виробу.

Залежно від ширини і товщини, визначається сфера застосування (для зовнішньої або внутрішньої обробки). При монтажі всередині, варто не забувати про економію простору і використовувати з більш плоскою лицьовою поверхнею, в той час як для зовнішнього монтажу підходить набагато рельєфна поверхня. Також необхідно знати, що сайдинг дерев’яний (блок хаус) повинен оброблятися, як всередині таки і з зовні.

На вибір блок хауса може вплинути і площа будівель або приміщень. Широкий блок хауз використовують для установки на котеджі / будинку, а вузький – обробка будинку заміського / кафе / ресторану. У побуті вузький блок хауз має другу назву «декоративна вагонка», завдяки чому може використовуватися для декорування приміщення в стилі кантрі.

Крім усього іншого, блок хаус ціна на який досить вигідна, можна використовуватись і в технічних приміщеннях, таких як веранди, лазні, альтанки. Він не тріскається і служить тривалий час. А якщо перед зовнішнім кріпленням виконати хорошу міцну обрешітку, то це набагато збільшить міцність самих панелей.

Блок хауз це не тільки недорогий матеріал для обшивки, але і досить простий в монтажі. Монтувати зможе навіть людина, що вперше працює з таким матеріалом. Встановлюється він горизонтально в напрямку вгору шипом. Цей варіант необхідний, щоб не було скупчення води в пазах. Вузький блок хауз кріпиться за допомогою кляймер, скоб або саморізів, що вгвинчуються в пази. Широкий рекомендується кріпити за допомогою оцинкованих саморізів в п’яту (паз – задня частина) блок хауса, так як дошка досить масивна і важка. А перед установкою дошки покриваються захисним складом.