БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Луцьк


Вагонка в Луцьку

Натуральні будівельні матеріали багато років перебувають у покупців в пріоритеті перед синтетичними, нехай навіть найсучаснішими. Деревина відрізняється екологічною чистотою, дозволяє вільно дихати і не викликає алергії. Високоякісна вагонка в Луцьку незамінна при будівництві і обробці будинків, квартир, присадибних будівель.

Хочете купити блок хаус або імітацію бруса в Луцьку? Компанія “Древосвіт” пропонує широкий вибір пиломатеріалів власного виробництва із сосни, вільхи, липи з адресною доставкою по Луцьку та Волинській області.

Переваги покупки в “Древосвіт”

Ви можете купити вагонку в Луцьку в нашій компанії і бути впевненими в правильному виборі виробника. Нашими постійними клієнтами є професійні будівельники та бригади, які займаються чистовою обробкою приміщень. Вони замовляють в “Древосвіт”, тому що у нас:

  • гідний асортимент – Ви можете купити дошку для підлоги в Луцьку, вагонку, євровагонка, фальшбрус і інші пиломатеріали з різних сортів деревини в будь-яких обсягах;
  • бездоганну якість – потрапляючи в наші цехи, дошки проходять ретельний відбір і сушку в камері, а на якісному імпортному обладнанні – набувають ідеальну геометрію;
  • низькі ціни – виробництво і продаж вагонки в Луцьку і Волинській області без залучення посередників забезпечують нашим клієнтам низькі ціни на пиломатеріали;
  • професійна консультація – наші фахівці допоможуть з вибором відповідних матеріалів з урахуванням Ваших цілей, побажань і фінансових можливостей;
  • оперативна доставка – у Вашому розпорядженні – автопарк компанії “Древосвіт”. Ми доставляємо вагонку і інші пиломатеріали по Луцьку та Волинській області в рекордні терміни. Доставка здійснюється до об’єкта замовника, незалежно від ступеня його віддаленості від нашого виробництва.

Ще однією перевагою нашої доставки пиломатеріалів є вартість. Ми організували роботу служби доставки таким чином, щоб клієнти могли істотно економити на цьому. Розвезення продукції проводиться одночасно за кількома адресами, що дозволяє розподілити вартість послуги між декількома покупцями.

Купуйте вагонку в Луцьку швидко і без клопоту! Залиште заявку на сайті або зателефонуйте по одному з телефонів:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

З інтернет-магазином “Древосвіт” інтер’єр або екстер’єр Вашого будинку – справжній подарунок природи! Натуральні пиломатеріали – екологія якісного життя!