БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Полтава


ПолтаваВи плануєте при ремонті будинку використовувати натуральні матеріали? Хочете красивий і екологічно чистий інтер’єр? Пам’ятайте, що купувати вагонку в Полтаві і Полтавській області вигідніше і надійніше за все у виробничій компанії “Древосвіт”! Ми самі виготовляємо, пакуємо і доставляємо, чим гарантуємо адекватну вартість пиломатеріалів без додаткових націнок і надбавок за залучення посередників.

Наш асортимент

Власні потужності дозволяють нам пропонувати клієнтам широкий асортимент продукції виняткової якості:

  • вагонка сосна, вільха, липа;
  • блокхаус;
  • фальшбрус;
  • дошка для підлоги;
  • лежак для бань і саун (брус полиць) та інші пиломатеріали.

Весь наявний асортимент виготовляється в наших цехах – він має необхідний рівень вологості, відповідає стандартам якості і радує покупців мінімальною ціною.

Чому нас вибирає більшість?

До числа наших постійних покупців відносяться професійні будівельники і майстри оздоблювальних робіт. Чому вони нас вибирають? Тому що вони довіряють нам! Вагонка в Полтаві і Полтавській області представлена ​​не тільки у нас, але не кожен продавець є виробником і може запропонувати покупцям переважні умови:

  • чесна ціна – без оплати роботи посередників;
  • без тріщин і деформацій – вагонка, вироблена в компанії “Древосвіт” проходить камерну сушку при м’яких режимах, що дає можливість зняти внутрішнє напруження в деревині, позбутися від мікроорганізмів і паразитів, які перебувають в ній;
  • ідеальне стикування елементів за рахунок безкомпромісного підходу до виробництва, використання надійного обладнання – кожна дошка має ідеальні пропорції, лінії і геометрію профілю, які забезпечують очікуваний результат;
  • мінімум часу витрачають наші клієнти на оформлення замовлення на нашому сайті та зовсім трохи чекають доставку вагонки по Полтаві і Полтавській області – розумні товарні запаси і налагоджена робота служби логістики забезпечують нам можливість оперативно обслуговувати покупців.

Вам не потрібно їздити по магазинах, обдзвонювати вантажні транспортні компанії – Ви просто займаєтеся своїми справами, поки ми робимо своє.

Вигідна доставка вагонки в Полтаві і області

Ви можете купити вагонку в Полтаві і Полтавській області, а також євровагонку, блокхаус, фальшбрус, дошку для підлоги, фурнітуру з дерева безпосередньо з виробничого цеху. Це зручно і вигідно – Ви ні за що не переплачуєте і отримуєте своє замовлення в стислі терміни.

Незалежно від віддаленості об’єкта вашого будівництва або ремонту від точки завантаження, Ви оплачуєте доставку по фіксованому всеукраїнського тарифу. На вартість послуг не впливає також час, витрачений на розвантаження вашого матеріалу.

Ви можете розраховувати на нас навіть, якщо Ваш об’єкт знаходиться у віддаленому селі чи хуторі. Ми доставляємо завжди!

Просто оформіть замовлення за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

При необхідності, Ви можете розраховувати на безкоштовну професійну консультацію. Наші менеджери допоможуть Вам зробити вибір на користь оптимального для Ваших цілей і бюджету матеріалу.

Замовте вагонку в Полтаві і Полтавській області вже зараз, і Ви отримаєте високоякісні пиломатеріали швидше, ніж розраховували!