БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Дошка підлоги


Дошка підлоги

Дошка для підлоги – завжди в центрі комфорту!

Дошка для підлоги

Дошка для підлоги

Дошка підлоги – традиційний матеріал для покриття підлоги, який прийшов до нас від наших предків, але до сих пір всюди затребувана. Сучасні технології підвищили якість класичних пиломатеріалів, що дозволило підняти на новий рівень споживчі характеристики підлоги з дощок і збільшити термін її служби.

Виробнича компанія “Древосвіт” виготовляє високоякісні підлогові дошки різного типу з сосни в будь-яких кількостях з доставкою по всій Україні.

Переваги і недоліки підлогових дощок

Підлогові дошки – один з основних матеріалів, який використовують для покриття підлоги. Завдяки своїм позитивним характеристикам, натуральна деревина ніколи не втратить актуальності, і підлоги з дощок завжди матимуть шанувальників.

 • Неперевершена міцність. Підлогові дошки мають високий рівень стійкості до суттєвих регулярних навантажень.Переваги підлогових дощок
 • Довговічність і стійкість до деформації. При якісній деревині і строгому дотриманні технологічних норм її обробки, а також при сприятливих умовах експлуатації підлоги з дощок здатні залишатися непохитними довгі роки.
 • Високі показники шумо- і теплоізоляції.
 • Екологічність і безпека якісної натуральної деревини знаходяться на вищому рівні.
 • Відмінне співвідношення ціни та якості. Дошка для підлоги – один з кращих матеріалів для покриття, який в компанії “Древосвіт” можна купити за адекватною ціною.
 • Приємний зовнішній вигляд. Сучасні способи обробки підлогових дощок дозволяють отримувати підлогу, яка буде виглядати гідно практично в будь-якому інтер’єрі.

При великій кількості достоїнств у використанні підлогової дошки в якості покриття є і незначні недоліки, з якими, при розумному догляді і дбайливому ставленні, можна впоратися.

 • пожежонебезпека;
 • можливість утворення грибків і появи комах;
 • нестійкість до подряпин і механічних пошкоджень;
 • можлива деформація при регулярній неправильній обробці.

Порода деревини

Дерев’яна дошка для підлоги може випускатися з різних порід деревини, але, мабуть, найпопулярнішою серед споживачів є підлогова дошка з сосни. Це легка порода деревини, яка проста в обробці. Покупці цінують її:Порода деревини

 • високі експлуатаційні характеристики;
 • приємний колір, який не змінюється з часом;
 • естетичну привабливість малюнку деревини.

Крім того, широке поширення сосни робить доступною вартість дерев’яних підлог з неї.

Компанія “Древосвіт” виготовляє дошку підлоги дерев’яну з сосни в будь-яких обсягах і доставляє її на об’єкт замовника в найкоротші терміни.

Розміри дошки

Зовнішній вигляд готового підлогового покриття залежить не тільки від породи деревини і способу її обробки, а й від розміру дошки для підлоги. У продажу зустрічаються підлогові дошки різних розмірів – шириною 80-135 мм, товщиною 28-40 мм. Довжина цих пиломатеріалів складає від 3 до 6 метрів.

Товщина дошки повинна бути підібрана відповідно до відстані між лагами і передбачуваного навантаження на підлогу. Чим менша відстань між лагами (наприклад, до 60 см), тим тонша потрібна підлогова дошка (в даному випадку достатньо 30-35 см).

Тонку дошку доречно використовувати для облаштування підлоги в житлових кімнатах, для кімнат з більш інтенсивним навантаженням (передпокій, спортзал, шкільні коридори) раціональніше вибирати більш товсті дошки.

Розміри дошкиШирина дошки впливає на кількість стиків між ними. Чим їх менше, тим простіше витримати геометрію дошки при монтажі підлоги.

Компанія “Древосвіт” робить акцент на найбільш затребуваних стандартних розмірах дощок підлоги і виготовляє їх в таких розмірах:

 • Ширина – 125 (130) мм
 • Товщина – 35 мм,
  • Довжина – 4,0 (4,5) м.

Типи підлогової дошки в компанії “Древосвіт”

Ринок будівельних матеріалів пропонує кілька типів дощок для підлоги, кожен з них призначений для певних цілей. У нашій компанії Ви завжди можете замовити звичайну натуральну і євро дошки.

Звичайна натуральна

Звичайна натуральна дошкаНатуральна дошка для підлоги – шліфована деталь з рівними гранями без пазо-гребньових замків. Вона застосовується при укладанні дощатого настилу. Монолітність профільної деталі дозволяє піддавати її неодноразовому циклюванню.

У компанії “Древосвіт” при виробництві натуральної дошки проходить обов’язкову камерну сушку, що підвищує її експлуатаційні показники – вона не деформується при коливаннях вологості і температури в приміщенні.

До незаперечних переваг звичайної дошки можна також віднести її екологічну чистоту, гіпоалергенність і антистатичні властивості, які, однак, знижуються при нанесенні лаку.

До недоліків можна віднести вимогливість в догляді і нестійкість до механічних пошкоджень.

Звичайна натуральна дошка прибивається цвяхами наскрізь, і капелюшки залишаються помітними, їх потрібно додатково приховувати.

Євродошка

Євродошка

Євродошка для підлоги – цілісна профільна деталь з деревини з пазо-гребеневою або пазо-шпунтовою системою з’єднання. З одного боку дошки розташований гребінь (або шип), а з іншого – паз.

Перевага з’єднання євродошок для підлоги – приховані місця кріплення. Саморіз вкручується в паз (п’яту) і закривається наступною дошкою. В результаті, при нескладному послідовному з’єднанні елементів замку виходить цілісна структура підлоги.

На внутрішній стороні дошки передбачені спеціальні виїмки, які призначені для зняття напруги з дошки і уникнення деформації при контрастних температурах і перепадах вологості.

Євродошка проходить примусову камерну сушку і шліфується.

Спосіб виготовлення дошки для підлоги

За способом виготовлення на ринку зустрічається підлогова дошка з масиву і клеєна дошка для підлоги. У нашій компанії можна замовити будь-який з цих варіантів – кожен має достатньо переваг і підбирається в залежності від побажань і очікувань клієнта.

Підлогова дошка з масиву

Підлогова дошка з масиву

Підлогова дошка з масиву виготовляється з цільного шматка деревини. Сучасні технології дозволяють піддавати її якісній сушці, на ній передбачаються гребені і пази для ідеального стикування елементів. Якісна масивна дошка забезпечена поздовжніми пазами, які забезпечують вентиляцію, позбавляють від розвитку мікрофлори на внутрішній поверхні підлоги і істотно продовжують термін служби дошки, розподіляючи навантаження і зберігаючи бездоганну геометрію підлоги.

Тому масивна дошка підлоги перейшла з розряду найбюджетніших (в ті часи її намагалися чимось прикрити) в розряд високоякісного благородного покриття підлоги, яке знаходиться на піку популярності завдяки західним модним тенденціям.

Переваги підлогової дошки з масиву:

 • відмінний теплоізолятор;
 • натуральна, екологічно чиста без хімічних домішок;
 • міцна.

Можливі недоліки масивної дошки:

у дощок низьких сортів (ВС, С) зустрічаються сучки і смоляні кишені.

У виробничій компанії “Древосвіт” виготовляється підлогова дошка з деревини високої якості, що є гарантією бездоганного естетичного результату і довгого терміну служби підлоги з масиву.

Клеєна (зрощена) підлогова дошка

Клеєна зрощена підлогова дошка

Клеєна підлогова дошка виготовляється з високоякісної заготовки, з якої попередньо видаляються ділянки з сучками. За допомогою з’єднання “ялинка” шматки склеюються в цілісне полотно дошки.

Переваги зрощеної дошки:

 • висока міцність і стійкість до деформації;
 • завжди ідеально суха;
 • відсутність сучків, так як підібрати шматки без сучків для зрощування простіше, ніж цільні дошки.

Недоліки клеєної дошки:

 • вимагає більш щільного укладання лаг;
 • наявність клейового складу (зазвичай не заважає комфортному життю, але таке з’єднання не назвеш екологічно бездоганним);
 • з’єднання дощок залишається помітним під шаром лаку.

Якісна поверхня дошки – перш за все, ідеально рівна геометрія дошки, яка забезпечить легкий монтаж і гідний результат. Сучки на поверхні виглядають натурально і красиво, але вони повинні щільно сидіти в деталі.

У компанії “Древосвіт” виготовляється клеєна підлогова дошка для наступних розмірів:

 1. ширина 90 мм, товщина 27 мм, довжина від 1,0 м до 5,50 м;
 2. ширина 100 мм, товщина 34 мм, довжина від 1,0 м до 5,50 м.

Спосіб з’єднання

За способом з’єднання існує шпунтована дошка для підлоги і нешпунтована. Найбільш затребуваним серед покупців є перший варіант, так як він дозволяє добитися ідеального покриття підлоги.

Шпунтована дошка підлоги

Шпунтована дошка підлогиШпунтована дошка підлоги являє собою високоякісний оздоблювальний матеріал з замковим з’єднанням “шип-паз”, який забезпечує оптимальне непомітне з’єднання елементів між собою. В результаті досить легкого способу монтажу виходить бездоганно рівна підлога.

Переваги шпунтованої дошки:

 • не вимагає шліфування і початкового циклювання;
 • замок “шип-паз” забезпечує щільне з’єднання без щілин – підлога не продувається;
 • можливість прихованого способу монтажу (без видимих ​​капелюшків саморізів);
 • дошка має додаткові поздовжні поглиблення для достатньої вентиляції підлоги – це дозволяє настилати дощату підлогу в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • проходить примусову сушку в камері.

У компанії “Древосвіт” Ви можете купити шпунтовану дошку для підлоги з сосни з доставкою по території України. Ми виробляємо якісні пиломатеріали для комфортного життя.

Вологість дошки

Щоб дошка підлоги зберегла первісну форму, необхідно, щоб рівень її вологості не перевищував 14%. Інакше служити вона буде недовго і некрасиво – її просто поведе.

Суха дошка для підлоги – запорука ідеального покриття. На сайті виробничої компанії “Древосвіт” Ви можете купити суху дошку для підлоги, яка пройшла примусову камерну сушку. Це найбільш ефективний метод обробки пиломатеріалів, що забезпечує довговічність виробів і їх бездоганні показники.

Упаковка підлогової дошки

Якість підлогової дошки залежить і від якості пакувального матеріалу. При упаковці в поліетиленову плівку на внутрішній стороні матеріалу може утворюватися конденсат через перепади температури. В результаті, деревина вбирає непотрібну вологу.

Сучасним пакувальним матеріалом, що не допускає підвищення вологості підлогової дошки, є термозбіжна плівка ПВХ. Вона перешкоджає попаданню повітря між плівкою і дошкою і виключає утворення конденсату за умови достатньої вентиляції в приміщенні (на складі).

Вартість підлогової дошки

Повсюдна поширеність і доступність хвойних порід деревини, а також простота їх промислової обробки пояснюють доступність пиломатеріалів з сосни. Ціновий фактор є одним з ключових при виборі оздоблювального матеріалу, тому підлогові дошки з сосни – одні з найбільш затребуваних на ринку.

При покупці дошки з системою “шип-паз” необхідно обговорювати з продавцем, чи входить замок в площу придбаних дощок. В іншому випадку, є ймовірність, що розрахованого обсягу дощок може виявитися недостатньою для покриття всієї підлоги. При цьому ціна на одну одиницю підлогової дошки буде істотно відхилятися в більшу сторону.

Рекомендації по вибору підлогової дошки

При покупці дошки необхідно враховувати кожен з перерахованих вище факторів (розміри, тип, види, спосіб з’єднання, порода, щільність, упаковка, вартість). Кожен з них впливає на якість покриття, його зносостійкість, термін служби і ціну на дошку підлоги.

Підлогова дошка в інтер’єрі

Підлогова дошка в інтер'єрі

Дошка підлоги виглядає лаконічно практично в будь-якому інтер’єрі. Це може бути дерев’яний заміський будинок або звичайна міська квартира – підлогова дошка наповнить приміщення неймовірною аурою, подарує тепло і приємні відчуття ступаючим по ній ногам.

Ще одна вагома перевага при виборі покриття – підлогову дошку в квартирі можна укласти самостійно, не вдаючись до послуг професіоналів.
Монтаж підлогової дошки своїми руками

Монтаж підлогової дошки своїми руками

Монтаж підлогової дошки цілком можна зробити своїми руками – це не потребує спеціальних навичок. Досить мати початкові уявлення про працю власними руками, інструменти, час і дотримуватися послідовності технологічного процесу укладання дошки для підлоги.

Технологія монтажу дошки

Монтаж дошки підлоги включає в себе 4 основних правила, які слід врахувати, щоб проводити укладку відповідно до технологічних принципів.

  1. Адаптація дошки до рівня вологості приміщення. Перед монтажем підлогова дошка повинна пролежати в приміщенні не менше 3 діб, щоб адаптуватися до рівня вологості кімнати. Щоб уникнути зайвої вологості, між бетонною основою підлоги і дерев’яним настилом необхідно зробити гідроізоляцію.
  2. Послідовність. Для того, щоб приступити до монтажу покриття підлоги, потрібно остаточно вирівняти стіни і підлогу.
  3. Грамотне укладання. Дошки підлоги необхідно укладати на дерев’яні лаги, водостійку фанеру. Кріпляться за допомогою саморізів.

Лаги обов’язково вирівнюються по висоті, щоб уникнути неприпустимого виступання дощок. Розташовувати підлогові дошки потрібно вздовж від вхідних дверей, а лаги – поперек.
Дошки фіксуються до лаг за допомогою саморізів, які проходять під кутом з бічної поверхні дошки. Для саморізів висвердлюють спеціальні наскрізні отвори.
Сусідні полотна дошки притягуються один до одного за допомогою двох струбцин і дерев’яних брусків. Такий спосіб забезпечує щільне з’єднання дощок без щілин.
Між стіною і підлогою з усіх боків залишається проміжок 5-8 мм на випадок аварійного намокання дошки. Без таких проміжків підлогу може вздути при розбуханні дощок від вологи.

 1. Фінальна обробка. На остаточному етапі підлогу необхідно покрити лаком або фарбою. Перед цим дошки потрібно просочити олифою, а після цього – можна сміливо прибивати плінтус і насолоджуватися теплою новенькоюм підлогою.

Переваги компанії “Древосвіт”

Компанія “Древосвіт” дотримується всіх необхідних норм виробничого процесу і продає дошки для підлоги з сосни – дешево і в будь-якій кількості. Щоб Ваша підлога була дуже теплою, комфортною і служила довгі роки.

У числі наших постійних покупців багато професійних будівельників і майстрів по обробці приміщень. Їх приваблює низька ціна, по якій вони можуть купити нашу продукцію, і бездоганну якість пиломатеріалів, що досягається за рахунок:

 • строго відбору деревини при виробництві;
 • якісної сушки матеріалу в спеціальних камерах;
 • новітнього обладнання, що дозволяє домогтися ідеальної геометрії дощок для підлоги;
 • професійного підходу і контролю виробництва на кожному його етапі.

Для зручності клієнтів нашою компанією “Древосвіт” створено оперативну службу доставки пиломатеріалів. За допомогою власного автопарку і грамотного підходу до організації роботи, ми дуже швидко доставляємо товар на об’єкт будь-якої віддаленості від цеху, розподіляючи ціну послуги між декількома покупцями. Так ми створюємо максимально вигідні умови покупки високоякісних пиломатеріалів, щоб Вам хотілося повертатися до нас.

Оформити замовлення зараз