БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Київ


вагонка КиївБудівельний ринок України на сьогоднішній день досить насичений всілякими будівельними матеріалами. І з кожним днем ​​з’являються все нові і нові суперсучасні оздоблювальні матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт. Але завжди був і буде найчистішим і екологічним матеріалом звісно натуральне дерево, а зокрема вироби з нього.

Такими матеріалами є вагонка сосна, вільха, липа, фальшбрус (імітація бруса), блок хаус (імітація колоди), дошка для підлоги.

Приймаючи рішення купити вагонку в КИЄВІ, природно хочеться отримати в результаті якісний матеріал за цінами виробника. І тут же виникають паралельні питання: «А де ж мені купити вагонку в КИЄВІ або Київської області? Скільки коштує вагонка дерев’яна? А як мені організувати доставку пиломатеріалів?».

Ви можете піти в будівельний супермаркет, на будівельний ринок, в маленький будівельний магазин, але тоді Вам необхідно врахувати кілька факторів:

  • Перший: в магазині або на ринку Ви переплачуєте зайві гроші – це націнка посередника;
  • Другий: Ви не можете знати, і ніхто Вам цього не скаже, як довго матеріал знаходиться в торговій точці, а отже – Ви не можете бути впевнені, що після покупки і монтажу вагонка дерев’яна сосна, вільха, липа, блок хаус, імітація бруса, дошка підлоги не почне розтріскуватися і з часом її не почне крутити (матеріал повинен бути сухим і відповідати показникам вологості згідно ГОСТів виготовлення);
  • Третій: Вам самим необхідно знайти транспорт для доставки пиломатеріалів на будинок;
  • Четвертий: і, мабуть, саме головний – Ви витрачаєте свій дорогоцінний час на пошук і організацію доставки вагонки або інших пиломатеріалів.

Але цього можна уникнути – якщо Ви просто зверніться в нашу компанію «ДРЕВОСВІТ».

Крім виробництва та продажу пиломатеріалів ми організовуємо доставку всіх обраних Вами матеріалів безпосередньо на об’єкт замовника. Навіть якщо цей об’єкт знаходиться на дачі, в котеджному селищі, і в інших віддалених місцях від міста.

Наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію і допоможуть в розрахунок продукції.

Купити вагонку в КИЄВІ безпосередньо з виробництва можна у нас тільки оформивши замовлення на сайті або за телефонами:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар)            +38 (066) 810-15-65 (МТС)

Крім цього, чітко налагоджена робота власної служби доставки компанії «ДРЕВОСВІТ» дозволить Вам заощадити, тому що розвозка пиломатеріалів здійснюється за кількома адресами, а значить, вартість доставки розподіляється і стає менше для кожного покупця.

Навіть, якщо Ваш будинок знаходиться в будь-якому селищі Київської області, не залежно від віддаленості від міста, – ще жодному клієнтові не було відмовлено в доставці через її неможливості.

МИ ЗАВЖДИ ДОСТАВЛЯЄМО!