БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Кропивницький


КропивницькийСеред величезного асортименту синтетичних матеріалів, що дозволяють створювати ефектні недорогі інтер’єри, на будівельному ринку вигідно виділяються натуральні оздоблювальні матеріали. Екологічна чистота, естетична бездоганність і особлива енергетика натуральної деревини традиційно приваблюють величезну кількість споживачів. Пиломатеріали широко затребувані серед сучасних дизайнерів і власників будинків, що віддають перевагу жити в комфорті і гармонії з природою.

Компанія “Древосвіт” виробляє і доставляє високоякісну вагонку в Кропивницькому та Кіровоградській області, яка робить приміщення красивим, затишним і екологічно чистим!

Наш асортимент

Наша команда уважно ставиться до споживчого попиту, пропонуючи затребуваний асортимент, який відповідає очікуванням клієнтів. У нас ви завжди можете купити різні пиломатеріали з сосни, вільхи, осики та липи з доставкою до Вашого об’єкта в Кропивницькому і Кіровоградській області:

 • вагонка, євровагонка;
 • імітація бруса;
 • імітація оциліндрованих колод;
 • підлогова дошка;
 • планки.

Вся представлена ​​продукція виготовляється в цехах компанії “Древосвіт” з чітким дотриманням технологій виробництва і має гарантовано високу якість.

Особливості виробництва вагонки у нас

Перший етап виробничого циклу – попередній відбір деревини, який допомагає на початковому етапі бракувати невідповідні матеріали. Ми працюємо тільки з якісною сировиною, щоб бути впевненими в гідному результаті.

Примусова камерна сушка в м’яких режимах доводить заготовки до встановленого європейськими стандартами рівня вологості (до 8-10%), який забезпечує стійкість вагонки до деформації і розтріскування. Такі показники роблять поведінку деревини передбачуваним і при правильних умовах експлуатації гарантують її довговічність.

Компанія “Древосвіт” обробляє дошки на високоточних європейських верстатах, тому наші пиломатеріали відрізняються ідеальною геометрією. Різноманітні типи профілю допомагають нашим клієнтам створювати натуральні інтер’єри, гармонійно розкриваючи в них власні дизайнерські можливості і естетичний потенціал натуральної деревини.

Природні матеріали мають унікальний малюнок і структурні особливості, які не завжди відповідають нашим вимогам. Саме тому перед упаковкою пиломатеріалів ми сортуємо їх по категоріях якості. Це допомагає купити вагонку в Кропивницькому і Кіровоградській області потрібного сорту, оптимізуючи витрати на будівництво.

Упаковка в термоусадочну плівку і належні умови складського зберігання забезпечують підтримку необхідного рівня вологості нашої продукції. Що є гарантом ідеального “поведінки” вагонки при монтажі та експлуатації.

Переваги компанії “Древосвіт”

 • широкий асортимент – для реалізації будь-яких ідей;
 • висока якість продукції – результат нашого принципового підходу до справи;
 • низькі ціни, які ми забезпечуємо власним виробництвом і продажем без посередників;
 • великі обсяги продажів – не дають залежатися продукції на складі, а, значить, Ви купуєте свіжі матеріали;
 • вигідна оперативна доставка вагонки по Кропивницькому і Кіровоградській області;
 • консультація професіоналів при виборі і розрахунках.

Купуйте вагонку в Кропивницькому і області в виробничої компанії “Древосвіт” – надійно, вигідно і швидко! Залиште заявку на сайті або замовте по телефону:

+38 (068) 676-35-32 (Київстар) +38 (066) 810-15-65 (МТС)

З інтернет-магазином “Древосвіт” Ваш будинок стане островом безмежного комфорту і природної краси!