БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Блок хаус для внутрішньої обробки житлових і підсобних приміщень


блок хаус для внутренней отделки

Блок хаус для внутрішньої обробки будинку

Блок хаус прийнято вважати одним з типів дерев’яної вагонки, який є екологічно чистим матеріалом. Зовнішня частина представлених панелей має опуклу основу, яка своїм зовнішнім виглядом схожа на зруб деревини або оциліндрований брус. Блок хаус для внутрішньої обробки кріпиться за допомогою відповідної системи шип-паз. Матеріал вважається екологічно чистим і абсолютно безпечним для здоров’я. Універсальна конструкція застосовується для різних типів приміщень і підходить для внутрішньої, а також – для зовнішнього облицювання.

Купити блок хаус для внутрішньої обробки будинку: види матеріалу

Виробник пропонує величезну кількість панелей, кожна з яких відрізняється певним набором технічних характеристик. Щоб купити блок хаус для внутрішньої обробки будинку важливо ознайомитися зі стандартною класифікацією матеріалу:

  • Клас «Екстра», до якого входять матеріали без наявності значних дефектів. Такі конструкції характеризуються гідною якістю і відповідної цінової політикою.
  • Клас «А» – якісні моделі, на поверхні яких можуть бути невеликі сліди від сучків, смоляні кишені і отвори від шкідників розміром до 3 мм.
  • Клас «В» – матеріал, представлений з великою кількістю дефектів. При цьому такі дефекти ні в якому разі не повинні впливати на декоративні особливості панелей, а також їх термін служби.
  • Клас «С» – конструкції мають непрезентабельний поверхню і потребують обов’язкового процесі обробки. Як правило, такі вироби підходять для облицювання підсобних і складських приміщень.

Блок хаус для внутрішньої обробки будинку відрізняється різними технічними параметрами. Класична товщина – 20, 30 і 36 мм, показники ширини варіюються в межах від 90 до 190 мм, а довжина може становити 2 або 6 м.

Як вибрати блок хаус для внутрішньої обробки: фото

У процесі здійснення покупки варто керуватися наступними критеріями:

  • габарити житла;
  • інтер’єрний стиль;
  • призначення приміщення;
  • тип поверхні, яку потрібно облицьовувати

Якщо мова йде про малогабаритних приміщеннях, тоді доцільно застосовувати блок хаус для внутрішньої обробки, фото якого представлено на сайті, з мінімальними показниками товщини. В результаті, можна візуально зберегти і «розширити» вільний простір.

Для величезних кімнат краще всього вибирати широкі панелі. Така конструкція дозволяє уявити ідеальну імітацію оцилиндрованного бруса.

Блок хаус – унікальне рішення, яке відмінно підходить для різних типів інтер’єру: кантрі, рустик, прованс, Шеббі-шик і інші. Крім того, універсальні конструкції підійдуть для застосування з іншими будівельними і оздоблювальними матеріалами: натуральна обробка каменем, декоративна штукатурка, різні лакофарбові напилення. В результаті, отримує цікавий дизайн, коли частина поверхні оброблена блок хаусом, а друга частина – іншим облицювальним матеріалом.