БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Фарба по дереву для зовнішніх робіт


краска для дерева для внешних работ

Деревина – один з найпопулярніших будівельних матеріалів, який відрізняється своєю екологічністю і привабливим зовнішнім виглядом. Всі будматеріали потребують обов’язкового захисту. Такі захисні функції забезпечує якісна фарба для дерева для зовнішніх робіт.

Сучасне лакофарбове покриття повинне виконувати наступні функції:

  • Запобігати проникнення вологи всередину деревини, що виключає руйнування деревини.
  • Фарба для зовнішніх робіт по дереву оберігає дошки від різних мікроорганізмів, які живуть в деревині.
  • Покриття оберігає дошки від різних комах, які псують дизайн дощок.
  • Запобігає пересушування матеріалу в процесі прямого попадання сонячних променів, що може привести до утворення тріщин.
  • Висока стійкість до стирання.
  • Наявність декоративних характеристик.

Щоб фарба по дереву для зовнішніх робіт відповідала основним вимогам покупця, важливо приділити особливу увагу її складу і консистенції. Адже витрата матеріалу безпосередньо залежить від його плинності, а в’язкість впливає на час застигання. Якісні склади повинні повністю висихати протягом 48 годин.

Акрилова фарба для зовнішніх робіт: особливості складу

Продукти на основі акрилової – це якісні водорозчинні склади, які мають синтетичне походження. У їх складі числяться акрилові емульсії полімерного типу, які виконують функцію сполучних компонентів між іншими інгредієнтами – пігментами і водою.

Акрилова фарба для зовнішніх робіт відрізняється підвищеною стійкістю до негативного впливу ззовні, зокрема – до різних погодних умов. Тому даний продукт гарантує яскравість відтінку кольору за тривалої експлуатації.