БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Обробка стін блок хаусом


otdelka sten blok khausom обробка стін блок хаусом

Оздоблення стін блок хаусом всередині будинку: фото і підготовка

Оздоблення стін блок хаусом на увазі обов’язковий процес підготовки, в результаті якого важливо правильно розраховувати необхідну кількість матеріалу. Щоб не помилитися з кількістю виробів, потрібно грамотно розрахувати площу, яка буде обшита.

Крім того, внутрішнє оздоблення буває двох видів:

  • Повна – коли необхідно обшивати абсолютно всю поверхню стін.
  • Фрагментарна – обшивається лише частина стіни.

Важлива порада: купувати блок хаус потрібно з запасом близько 10-15%. Це пояснюється тим, що в процесі виконання монтажних робіт планки дуже часто обрізають, через що може не вистачити обраного матеріалу.

Після того, як блок хаус, буде вибрано, потрібно буде його підготувати до подальшого застосування.Для цього, рекомендується залишити його на добу в тому приміщенні, в якому буде проведено його монтаж. Це допоможе планкам «звикнути» до мікроклімату в приміщенні. Для швидкої адаптації до температурних умов кімнати, блок хаус потрібно повністю розпакувати.

Потім, матеріал піддається обробці антисептиком. Причому найкраще обробити не тільки блок хаус, але і бруски, які в подальшому будуть задіяні для процесу обрешітки.

Оздоблення стін блок хаусом: фото і проведення робіт

Після того, як матеріал пройшов всі етапи підготовки, можна приступати до робочого процесу – обробка стін блок хаусом, фото якої представлені на сайті.

  1. У протилежних кутках потрібно встановити дві дерев’яні рейки. Установка рейок здійснюється за допомогою рівня, а кріплення – із застосуванням саморізів або дюбелів
  2. Між рейками потрібно натягнути шнур, що виконує функцію рівня. З цього шнуру можна продовжити фіксацію рейок, зберігаючи між ними дистанцію близько 50-60 см. При цьому варто пам’ятати, що між стіною і оздоблювальним матеріалом буде невеликий зазор, який в подальшому можна заповнити утеплювачем.
  3. Оздоблення стін блок хаусом всередині будинку (фото на сторінці) може починатися зверху чи знизу.
  4. Перша дошка фіксується точно за рівнем і надійно кріпиться за допомогою дрібних цвяхів, шурупів або скоб (клямерів).

Виконуючи даний процес, варто враховувати, що кріплення повинно входить в паз під кутом 45 градусів. Наступні планки фіксуються шипом в паз і злегка підбиваються за допомогою киянки – з дерева або м’якої гуми. Найпростіший і зрозумілий спосіб стикування – із застосуванням спеціальної планки.