БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Оздоблення балконів євровагонкою за стандартним принципом


Отделка балконов евровагонкой

Підготовчі етапи: обробка балкона євровагонкою своїми руками

Щоб балкон став відмінним доповненням до загальної площі житлових приміщень, необхідно виконати обробку із застосуванням якісних матеріалів. Оздоблення балконів євровагонкою починається з підготовки поверхні стін.

Підготувавши всі необхідні інструменти і матеріали, можна приступати до роботи:

  • Закладення щілин, які практично завжди є в області стиків. В іншому випадку, волога і частки пилу можуть проникнути між стіною і вагонкою, що призведе до порушення термоізоляційних властивостей матеріалу.
  • Виконання грунтовки стін і стелі. Головне завдання антисептичний засіб – виключити утворення грибка або цвілі на поверхні стін. Наносити склад можна за допомогою валика, а для кутів і інших важкодоступних місць – скористатися пензлем. Пам’ятайте про те, що грунтовка повинна повністю висохнути. Ідеальне рішення – нанесення двох шар (другий шар наносимо після остаточного висихання першого).
  • Використання утеплювального матеріалу (найбільш підходящим варіантом вважається пінополіетилен). Фіксація даного шару здійснюється за допомогою «рідких» цвяхів або малярного скотча (двостороннього). Укладання проводитися фольгованої стороною наверх (до приміщення).
  • Після утеплювача потрібна буде обрешітка. Щоб не помилитися з розміром бруска, потрібно звернути увагу на товщину підібраного утеплювального матеріалу. Важливо дотримуватися дистанції між брусками обрешітки – відстань повинна бути менше ширини утеплювальних матів на 30-40 мм.

Перед тим, як використовувати бруски, необхідно заздалегідь визначитися з конкретним розташуванням євровагонки – горизонтальне або вертикальне розташування. Адже від цього безпосередньо залежить напрямок зафіксованої обрешітки.

Оздоблення євровагонкою: фото робочого процесу

Така процедура, як обробка балкона євровагонкою своїми руками, має на увазі процес підготовки будівельного матеріалу до експлуатації. Деревину потрібно обробити спеціальними антисептичними засобами, які виконують захисну функцію, оберігаючи поверхню від грибка, від комах і інших негативних чинників ззовні. Після того, як дошки висохли, можна переходити до процесу обробки. Однак слід починати зі стелі, так як це самий складний процес:

  1. Монтаж вагонки необхідно починати від стіни, не забуваючи робити заміри кожної дошки. Не варто заздалегідь розпилювати весь матеріал, так як для стелі можуть знадобитися вироби різних розмірів.
  2. Фіксація першої дошки здійснюється за допомогою цвяхів або саморезов. Щоб приховати місце капелюшки, використовують плінтуса або різні варіанти декоративних куточків.
  3. Фіксація першої дошки здійснюється за допомогою цвяхів або саморезов. Щоб приховати місце капелюшки, використовують плінтуса або різні варіанти декоративних куточків.

Наступний етап – оздоблення євровагонкою, фото якої вказані на сайті, поверхні стін. В такому випадку, процес фіксації потрібно починати з кута. Перша дошка фіксується у вертикальному положенні із застосуванням рівня. Це необхідно для того, щоб грамотно розрахувати відстань, так як у багатьох квартирах кути не рівні.Монтажний процес евровагонки на стіни балкона практично нічим не відрізняється від стелі. Тут також доцільно використовувати власники прихованого типу, кріплення яких здійснюється у напрямку до обрешітки. Для установки розеток і світильників потрібно висвердлити відповідні отвори, через які можна буде протягнути дроти.