БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Оздоблення імітацією бруса поверхонь всередині житлових приміщень


отделка имитацией бруса

Оздоблення імітацією бруса всередині будинку

Оздоблення імітацією бруса здійснюється, як зовні, так і всередині приміщення. Це відмінний бюджетний варіант створити всередині будинку сприятливу атмосферу із застосуванням натуральних матеріалів.

Оптимальна товщина панелей для внутрішньої обшивки становить до 20 мм, а показники ширини можуть бути абсолютно різними. Все залежить від конкретної ділянки, який необхідно обшити.

Важливо враховувати той факт, що вироби, розмір яких варіюється в межах 100-150 мм, будуть візуально зменшувати габарити кімнати. Тому для обробки невеликих приміщень майстри рекомендують використовувати матеріал до 100 мм. Вибір певного матеріалу залежить від типу приміщення, яке планується обшивати.

Для яких приміщень підходить імітація бруса: особливості вибору

Якісна обробка імітацією бруса всередині будинку має на увазі правильний вибір панелей:

  1. Приміщення, в яких немає внутрішнього опалення – веранди, тераси, приміщення в дачному будинку, а також кімнати, в яких не передбачена установка опалювальної системи. У вигляді обрешітки прийнято використовувати брус, виконаний з сосни або ж оцинкований профіль для ГКЛ. Всі панелі потрібно обов’язково обробити спеціальними антисептичними засобами або оліфою, використовуючи кілька захисних шарів.
  2. Приміщення, в яких передбачена опалювальна система. В таких умовах можна використовувати імітацію бруса без попередньої обробки відповідними просоченнями.
  3. Приміщення з підвищеним ступенем вологості – сауни, лазні або ванна кімната. У таких кімнатах відзначають різкі температурні перепади, тому тут потрібно використовувати оцинкований металевий профіль.

Два типа внутрішньої обробки

Переглянути фото обробки імітацією бруса можна на нашому офіційному сайті, де представлено кілька варіантів можливого монтажу. Якщо мова йде про внутрішню обробку, виділяють два можливих способу:

  • Монолітний тип. Захисні властивості такої обробки на порядок вище, так як поверхні стін повністю захищені панелями. Кожен з матеріалів щільно закритий за допомогою продуманої системи фіксації – замок на кшталт шип-паз. Такий монтаж вимагає від майстрів застосування правильної технологи укладання, тому вважається досить складним.
  • Комбінований тип. Такий спосіб має на увазі часткову обробку кімнати. Завдяки оригінальній текстурі і неповторним колірних відтінків, цей матеріал дуже часто комбінують з шпалерами, плиткою та іншими оздоблювальними виробами.

Незалежно від обраного типу монтажу, оздоблення стін імітацією бруса повинна починатися з того, що користувач розпаковує матеріал і залишає його в такому вигляді на 5 днів. Бажано залишити панелі в тому приміщенні, в якому передбачається їх подальша укладання. В результаті, мікроклімат кімнати за цей час зрівняється з вологістю матеріалу, що допоможе панелям «звикнути» до умов. Це позитивно позначиться на подальшому процесі монтажу.