БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Оздоблення приміщень вагонкою


комната обшитая вагонкой

Розподілимо процедуру монтажу вагонки поетапно:

Етап перший – виготовлення каркаса обрешітки. Для каркаса обрешітки застосовуємо бруски розміром двадцять на тридцять, тридцять на сорок чи п’ятдесят на сорок міліметрів в залежності каркас обрешеткивід стану стіни, від того чи будемо використовувати утеплювач або тепло відбиваючу фольгу. Каркас закріплюємо саморізами шуруповертом в напрямку перпендикулярно монтажу вагонки. Рейки каркаса обрешітки встановлюємо в діапазоні тридцять – п’ятдесят сантиметрів.

Будівельним рівнем перевіряємо рівність установки рейок каркаса. При нерівності стін каркас обрешітки рівняємо підкладаючи клини виготовлені зі шматків фанери або бруса які закріплюємо довгими саморізами або дюбель цвяхами в залежності від матеріалу з якого виготовлена ​​стіна. Повторно контролюємо поверхню каркаса рівнем.

Найнижчу рейку каркаса обрешітки закріплюємо від рівня підлоги на відстані три – п’ять сантиметрів щоб в подальшому зміцнювати підлоговий плінтус. Верхня рейка розташовується на рівні закріплення елементів стелі. Закріплюємо рейки каркаса по кутах, навколо отворів вікон і дверей. Для приміщень з підвищеною вологістю необхідно застосовувати рейки каркаса з пластика або оцинкованого металу.

Етап другий – закріплення першої вагонки. Першу вагонку необхідно кріпити від кута стіни. Прикладіть першу дошку до кута імонтаж вагонки закріпіть її до рейки каркаса за допомогою саморезов по всій довжині. Щоб дощечка вагонки не тріснула при укрученні саморізів необхідно спочатку просвердлити отвір в місці кріплення свердлом діаметром рівним товщині самореза. Рекомендується використовувати для кріплення дошок вагонки спеціальні металеві скоби – кляймера.

Розмір клямера вибирається залежно від товщини п’яти паза вагонки. Встановіть кляймер в п’яту паза вагонки і прикріпіть його до рейки каркаса за допомогою цвяхів і молотка або пневмо пістолета. Важливо стежити щоб при монтажі не пошкодити краю вагонки, для цього, якщо використовуєте молоток, вдавайтеся до допомоги доводчиків – будь-якого шматка металу по товщині більше товщини вагонки, за яким ми вдаряє молотком щоб втопити гвоздик в розмір отвору кляймера.

Етап третій – закріплення наступних вагонок. У паз дощечки першої вагонки встановлюємо шип наступної вагонки, при цьому монтаж с помощью кляймеранамагаємося не доходити один два міліметри до кінця паза, щоб дощечку в подальшому не видуло. Аналогічно прикріплюємо вагонку до рейки каркаса за допомогою кляймер. Якщо шип дощечки з працею входить в паз попередньої вагонки забивати її молотком не можна, при цьому можна пошкодити краю, для цього при забиванні необхідно підкладати шматочок дерев’яного бруска. При кріпленні дошок вагонки необхідно постійно стежити за рівністю установки за допомогою будівельного рівня.

Етап четвертий – кріплення фурнітури. Углы деревянныеЩоб додати інтер’єру завершеного вигляду – закріплюємо дерев’яну фурнітуру – кути внутрішні і зовнішні, плінтус статевої, стикувальну (удавану) планку і т.п.

 

Етап п’ятий – обробка тапокраска вагонки фарбування вагонки. В кінці монтажу вагонки покриваємо її захисними складами, які крім захисних властивостей можуть додати вашій вагонці різні кольори і відтінки.