БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Вагонка для сауни та лазні з липи і вільхи


оздоблення бані

Якщо Ви вирішили побудувати лазню або сауну, то в якості оздоблювального матеріалу Вам потрібна вагонка з листяних порід дерева – липи або вільхи.

Вагонку з хвойних порід деревини, зокрема сосни, в лазні не застосовують, так як при нагріванні до високих температур у неї виділяється смола, а це в свою чергу, може призвести до опіків шкіри і також стати причиною пожежі (оскільки вагонка з сосни не володіє стійкістю до високо температурних змін).

Вагонка з листяних порід прекрасно себе веде при різких перепадах температур і вологості.

Вільхова вагонка для лазні – один з кращих і бюджетних варіантів для обробки парних лазні або сауни. Цей матеріал володіє цілющими властивостями, має дуже високу тепло і звукоізоляцію, низький коефіцієнт теплопровідності в результаті чого вона не перегрівається і зберігає низьку гігроскопічність, тобто здатність поглинати рідину.

Вагонка з вільхи має три сорти – вищий, перший і другий і вибирається Вами в залежності від естетичних уподобань, доцільність встановлення і фінансових можливостей. Представлена ​​в розмірах: довжина від 1 до 3 метрів (градація 10 см), ширина 80 см.

Хто віддає перевагу класиці, медовому аромату, що виділяється деревиною при нагріванні і неповторну нічим незайману білизну дерева – ні на що не проміняє липу. Вагонка з липи має два сорти – вищий і перший. Представлена ​​вона в розмірах: довжина від 1 до 3 метрів (градація через 10 см), ширина 70 і 85 см.

Липа на ряду з вільхою також має безліч цілющих властивостей таких необхідних організму людини – не викликає алергії, допомагає при бронхітах, має бактерицидні властивості і ще багато інших цілющих властивостей.

Завершуючи монтаж вагонки в лазні чи сауні вам обов’язково потрібна дерев’яна фурнітура – кути внутрішні і зовнішні, стикувальна планка, плінтус для підлоги виготовлені з тих же порід дерева, що і вагонка – липи або вільхи.

Кути зовнішні призначені для декорування та закриття кутів дверей і вікон.

Кути внутрішні закривають технологічні зазори кутів стін і стель.

Стикувальна планка декорує торцеві стики між вагонкою.

Плінтус підлоги служить для закриття технологічного отвору між підлогою і нижнім рівнем монтажу вагонки, даний отвір використовується також для прихованого монтажу електропроводки і технологічних кабелів (телевізійних, телефонних, інтернет і т.п.).