БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Вагонка з сосни для лазні


Застосування вагонки в процесі обробки лазні обумовлено демократичною вартістю даного пиломатеріалу і його екологічними властивостями. Однак в процесі нагрівання цей матеріал здатний виділяти різні смоли, негативно впливають на здоров’я людини. Тому вагонка з сосни для лазні застосовується під час оздоблювальних робіт для передбанника або кімнати відпочинку, де відзначають оптимальні температурні показники.

Особливості матеріалу:

  • Підвищені показники міцності поряд з невеликою вагою. Представлені дошки не створюють велике навантаження на обрешітку.
  • У порівнянні з виробами, виконаними з листяних порід деревини, дошки з сосни відрізняється мінімальною кількістю вологи.
  • Матеріал має оригінальний золотистий відтінок і привабливий малюнок, що складається з кілець і зрізів сучків.

Вагонка з сосни містить всілякі смоли, які виконують функцію консервантів. Вони забезпечують тривалий термін матеріалу, зберігаючи його властивості і привабливий дизайн. Крім того, цей матеріал характеризується нескладним монтажем. Для оригінального дизайну поверхню часто обробляють захисним шаром лаку.

Вагонка з сосни в лазню: закупівля якісного матеріалу

Представлена ​​вагонка – економічний оздоблювальний матеріал, який дозволяє вирівняти різні типи поверхонь. Такий матеріал відмінно справляється з такими завданнями: утримує тепле повітря, контролює вологість в приміщенні, забезпечує комфортну атмосферу. Крім цього, такі дошки наділені звукоізоляційні властивості.
Соснові дошки мають стійкість до гниття, тому вважаються відмінним матеріалом для обробки приміщень, але не використовуються для парилки. Адже саме тут відзначають високі показники вологості та температури, що сприяє активному виділенню смол.