БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як доглядати за деревом (вагонка, дошка підлоги) в будинку?


деревянная вагонка внутри дома

Дерев’яна підлога, вагонка, імітація бруса, блок хаус або інші елементи оздоблювальних матеріалів будуть протягом багатьох років захоплювати Вас своєю природною красою. Дерево – матеріал відносно міцний, але з плином часу піддається природним змінам і зносу. Щоб надовго зберегти гарний зовнішній вигляд виготовлених з нього предметів, необхідно їх відповідним чином обробити.

Надійний захист допоможуть забезпечити блок хаусвисокоякісні препарати – відповідним чином підібрані для окремих елементів оздоблення та обладнання. Найбільшої експлуатації піддається підлога, яка вимагає регулярного догляду.

Одним із способів захисту деревини є покриття його натуральними маслами і воском. Пофарбовану маслом поверхню легко підтримувати в чистоті. Натуральне, безбарвне масло забезпечує дерев’яним полам міцність і стійкість до забруднень і води, підсилює колір і підкреслює структуру деревини.

Таке обслуговування деревини можна виконувати в домашніх умовах. Поверхню, призначена для фарбування, слід ретельно очистити від бруду і пилу та просушити. Залишки старих покриттів з фарби, дошка підлогилаку або масла слід видалити шляхом шліфування або циклювання, а потім пропилососити.

Масло наноситься за допомогою пензля, ганчірки або розпилювача. У домашніх умовах рекомендується покриття маслом за допомогою так званого втирання за допомогою пензля або ганчірки. Після нанесення першого шару необхідно почекати 5-10 хвилин до повного вбирання  деревиною масла. Після цього видаляємо залишки натурального масла. Через 12 годин необхідно повторити фарбування.

Після нанесення останнього шару, можна полірувати поверхню. Підлога готова до використання після закінчення 24 годин. Поверхні, покриті маслом потрібно протирати злегка вологою губкою або ганчіркою з додаванням нейтрального миючого засобу.

Але не тільки підлога вимагає догляду

Також за меблями або стіновими панелями (вагонка), виготовленими з дерева необхідно правильно доглядати. Пригадується тут захисно-живильний рідкий віск. Цей препарат заповнює і створює стійкий до води і бруду шар.

Фарбування воском менш складне, ніж у випадку підлоги. В першу чергу поверхню необхідно очистити від бруду і пилу, змочити злегка водою і дати висохнути. Виступаючі волокна деревини слід відшліфувати, а пил, що утворюється ретельно видалити. Обережно змішвагонка пофарбованаати віск за допомогою шпателя з піни, губки, кисті або тканини наноситься за напрямком волокон деревини.

Невеликі поверхні можна фарбувати один раз, при великих необхідно фарбувати два рази для отримання однорідного кольору. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Після нанесення воску поверхню потрібно використовувати з обережністю, так як продукт набуває остаточну зносостійкість приблизно через місяць.