БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як правильно розрахувати кількість лакофарбових виробів


Вагонка сосна окрашенная

Стіни і стелі з натурального дерева (вагонка дерев’яна, блок хаус, імітація брусу) всередині нового будинку потрібно якомога швидше захистити інакше через пару років вони втратять гарний свій зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете захистити дерево і при цьому зберегти його натуральну красу вибирайте лаки, фарби та антисептики для внутрішніх робіт. Потреба в лаку або фарбі для ремонту розраховується шляхом додавання довжин всіх стін в результаті чого отримуємо периметр кімнати.

Всі вимірювання проводимо в метрах. Потім вимірюємо висоту кімнати від підлоги до стелі, перемноживши розмір периметра кімнати і висоти отримаємо загальну площу стін приміщення в квадратних метрах. Відніміть з цього площа вікон і дверей, отримаєте чисту площу стін під фарбування.

Для виміру площі стелі перемножте розміри його ширини і довжини. Якщо приміщення має складну форму наприклад побудовано буквою “Г” або “П”, просто розбийте поверхню стелі на прямокутники і порахуйте площа кожного з них, складіть ці величини і отримаємо загальну площу стелі.

Тепер подивіться на банку з фарбою на ній вказано витрата – скільки квадратних метрів можна пофарбувати одним літром фарби.

Зручно коли на упаковках вказана площа поверхні якої можна пофарбувати даної банкою фарби при нанесенні фарби в один шар, наприклад 0,9 літра на 13 м.кв. Або знайдіть на банку дані про витрату і поділіться свою площу на дане значення і ви отримаєте кількість літрів фарби для покупки. Рекомендується фарбування вагонки в два шари, також при розрахунках необхідно враховувати коефіцієнт запасу який дорівнює 1,1.