БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як правильно вибрати блок хаус для декору внутрішніх приміщень


как правильно выбрать блок хаус

Як вибрати блок хаус для внутрішньої обробки?

Щоб розібратися з тим, як правильно вибрати блок хаус, необхідно попередньо ознайомитися з різними класами матеріалу. Клас оздоблювальних матеріалів визначається з урахуванням особливостей обробки лицьової поверхні. Виходячи з цього критерію, прийнято виділяти:

  • Клас А – матеріали, які активно використовуються для внутрішньої обробки саун і лазень, альтанок, літніх будиночків, для обшивки фасадів заміських особняків.
  • Класи В і С – такі моделі застосовують для фасадної обшивки різних будівель.
  • Екстра клас – це блок хаус, який повсюдно використовується для декоративної обшивки поверхонь стін всередині будівель.

Другий, не менш важливий критерій успішної покупки – це габарити оздоблювального матеріалу. Оптимальний варіант для внутрішніх робіт – спеціалізовані матеріали, які передбачені для внутрішньої обробки, а також універсальні панелі.

В процесі виробництва прийнято розрізняти кілька видів обробки: блок хаус під дерево і блок хаус під брус. Панелі, які є реалістичною імітацією колоди, прийнято вважати одними з найбільш затребуваних, так як візуально вони практично нічим не відрізняються від оригіналу.

Виробництво і характеристики блок хауса для внутрішньої обшивки

Сучасний блок хаус – це трохи змінений тип вагонки. З тильного боку матеріалу розташовані поздовжні пази, які необхідні для якісної вентиляції та зменшення навантаження на підставу. З двох сторін панелі знаходяться стикувальні канавки, що фіксуються за принципом «шип-паз». В процесі виробництва прийнято використовувати деревини листяних і хвойних порід. Кожен з видів має певний набір особливостей:

  • відрізняється величезною кількістю сучків, які створюють оригінальні малюнок;
  • відрізняється величезною кількістю сучків, які створюють оригінальні малюнок;
  • кедр здатна підтримувати оптимальний мікроклімат всередині будинку.

Перш ніж розібратися, як вибрати блок хаус для внутрішньої обробки, потрібно визначитися з типом приміщення: декорування відбуватиметься в житлових або нежитлових приміщеннях? Наприклад, для обробки будинку можна підібрати будь-які види дерева, а ось для обшивки стін в лазні не рекомендується вибирати хвойні панелі. Адже у таких порід дерева досить високі показники теплоємності. Крім того, така деревина виділяє смоли під впливом високих температур.