БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як вибрати ґрунтовку для дерева


Як вибрати грунтовки для дерева

Деревина – вразливий матеріал, який потребує спеціального захисту. Це допоможе продовжити експлуатаційні терміни виробів і всіляких типів поверхонь. Щоб розібратися, як вибрати грунтовку для дерева, рекомендується врахувати основні завдання даного складу:

  • Знезараження матеріалу. Практично всі породи деревини піддаються швидкому процесу гниття. У складі багатьох засобів виробники використовують антисептик, що запобігає утворенню цвілі, яка руйнує матеріал.
  • Освіта безбарвної плівки, що виконує захисну функцію. Така продукція здатна запобігти негативному впливу вологи, що призводить до гниття деревини.
  • Грунти можуть зробити дерев’яну поверхню шорсткішою – ця особливість прямим чином впливає на адгезивні характеристики дерев’яної продукції.
  • У кожному матеріалі є барвник натурального походження – танін, який через пори виходить назовні. Така реакція сприяє тому, що на поверхні часто можна помітити розлучення і плями. Грунтовка закриває пори, запобігаючи виділення таніну назовні.

Вибираючи, яка грунтовка для дерева краще, потрібно враховувати всі експлуатаційні властивості дерев’яних матеріалів.

Грунтовка по дереву для зовнішніх робіт: склади продукції

Одним з важливих умов правильного вибору продукту є склад. Якісна грунтовка по дереву для зовнішніх робіт класифікується таким чином:

  • Продукти на водній основі – це універсальне рішення для всіх порід дерева. Представлена ​​грунтовка досить довго висихає і вимагає попереднього зволоження поверхні, а також обробку із застосуванням абразивної папери.
  • Продукція на растворітельних сумішах – грунтовка для дерева для зовнішніх робіт, що досить глибоко вбирається і відрізняється різким запахом (у міру висихання запах втрачає свою різкість).
  • Масляні склади оберігають деревину від пересихання і розтріскування.
  • Акрилові склади зберігають натуральний колір і оберігають від цвілі.

Важливо ознайомитися з особливостями кожного складу, який повинен бути наділений водовідштовхувальними властивостями.

Грунтовка по дереву для внутрішніх робіт: особливості застосування

Для надійного захисту дерев’яних виробів перед фарбуванням використовується грунтовка по дереву для внутрішніх робіт. Вибір певного складу залежить від подальшого застосування конкретних фарб:

  • Алкидная продукція використовується для поверхонь, що в майбутньому будуть пофарбовані олійною фарбою. Склад висихає через 10 годин і забезпечує водовідштовхувальний ефект.
  • Епоксидні і поліуретанові склади застосовують перед використанням лаку і різних видів фарб. Виходячи зі свого складу, вони нагадують лак, однак не містять тонуючих компонентів.

Щоб позбутися від нерівностей на дерев’яній поверхні, використовується шелаковим грунтовка для внутрішніх робіт по дереву. Її застосовують для професійної обробки хвойної деревини, адже надійний склад дозволяє захистити вироби від виділення смоли.