БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Як зробити лежак для лазні своїми руками


лежаки для лазні своїми руками

Лежаки для лазні своїми руками

Щоб спорудити лежаки для лазні своїми руками, буде потрібно ознайомитися з можливими варіантами різних конструкцій. Одним з найпопулярніших прийнято вважати безкаркасні моделі. Для їх спорудження не буде потрібно створення додаткового каркаса, адже в якості опори використовується підлогу.

Послідовність робочого процесу наступна:

  1. До стін фіксуються дві дошки завдяки шурупам-глухарям (розмір дощок залежить від габаритів лазні). Завдяки гайок між дошками і стінами виконані певні зазори.
  2. На що утворилися «ребра» можна викладати дошки для майбутнього лежака. лежак для лазні своїми руками Якщо використовуються дошки товщиною 45 мм і довжиною близько 280 см, міцності даної конструкції буде не вистачати. Для цього буде потрібно скріпити дошки поперечними брусками, не забуваючи зберігати зазор між дошками в 1 см. В результаті, виходить щит-лежак з дерева.
  3. Цей щит потрібно притягнути до бічних дошок (виконує роль опори), використовуючи саморізи чорного кольору. Виконується ця робота знизу, щоб зверху не було ніяких металевих деталей.
  4. Щоб розібратися з відповіддю на питання, як зробити лежак для лазні своїми руками, буде потрібно потурбуватися про збірку сходинок, висота яких становить приблизно 25 см від підлоги.

Лежак для лазні своїми руками: міцність конструкції

Для максимальної міцності лежак для лазні своїми руками потрібно доповнити двома опорами з бруса. Це потрібно, якщо лежак передбачений для кількох людей, а товщина дощок мінімальна. Якщо були використані дошки 65-70 см, застосування дерев’яних опор є необов’язковою умовою.

Крім того, варто врахувати той факт, що всі дерев’яні поверхні в обов’язковому порядку потрібно просочити відповідними маслами. Просочення піддається лежак і ступені. Такі масла виконують захисну функцію, оберігаючи дерево від передчасного зносу і пошкоджень.

Робимо практичний лежак своїми руками для лазні

За габаритами лежак своїми руками для лазні повинен як зробити лежак для лазні своїми руками

бути таким, щоб людина змогла з комфортом розміститися на весь зріст. Висота – оптимальна, щоб людина змогла з легкістю залізти і злізти з нього (можлива наявність сходинок).

Відстань від підлоги або ступенів до лежака варіюється в межах від 75 до 90 см. В цілому, висота залежить від зростання парильника, який зможе в положенні стоячи виконувати масаж. При цьому парильник не повинен нагинатися.