БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Якісна фарба для внутрішніх робіт – яку вибрати і придбати


лучшие краски для внутренних работ

Фарба для внутрішніх робіт: яку вибрати фарбу по дереву

Фарбування різних дерев’яних поверхонь – один з найпопулярніших видів обробки в процесі виконання будівельно-ремонтних робіт. Краща фарба по дереву для внутрішніх робіт повинна містити в своєму складі пігмент, основу і наповнювачі.

Важливо пам’ятати, що такі емалі нестійкі до негативних зовнішніх чинників, тому їх не рекомендується використовувати для фасадних робіт. Отже, якісна фарба для внутрішніх робіт: яку вибрати і, які види існують?

  • Акрилові фарби досить швидко висихають і можуть впоратися з різкими температурними перепадами, не втрачаючи своїх основних властивостей. Водостійкі характеристики цього виду дозволяють захистити дерево від процесу гниття.
  • Акрилові фарби досить швидко висихають і можуть впоратися з різкими температурними перепадами, не втрачаючи своїх основних властивостей. Водостійкі характеристики цього виду дозволяють захистити дерево від процесу гниття.
  • Водно-дисперсійні – в якості розчинника виробник використовує воду, тому така суміш вважається негорючої і екологічно чистою. Такий склад має підвищену адгезію і відсутність їдкого запаху.
  • Поліуретанові фарби відрізняються чудовими показниками в’язкості, відмінну адгезію і мають захисні властивості (запобігають утворенню тріщин на поверхні деревини).

Вибрати кращі фарби для внутрішніх робіт можна в Католог на нашому сайті. У список найпопулярніших фарб входить продукція від трьох популярних брендів: Sniezka, Magnat і OTTO Farbe. Саме ці виробники є лідерами продажів.

Добра фарба для внутрішніх робіт: ідеальний склад

В процесі вибору варто пам’ятати, що хороша фарба для внутрішніх робіт обов’язково повинна складатися з наступного набору інгредієнтів:

  • пігмент – речовина, яка відповідає за певний колір;
  • основа – пов’язує між собою всі компоненти і утворює на поверхні фарби захисну плівку;
  • наповнювачі, які надають фарбі блиск і щільність;
  • добавки, за допомогою яких склад швидко висихає і твердне.

Якість і кількість добавок безпосередньо залежить від певного рецепту компанії-виробника. Можуть бути використані сикативи, фунгіциди та інші.