БЕЗ ВИХІДНИХ

з 8:00 до 21:00
+38 (068) 676-35-32
+38 (066) 810-15-65
+38 (093) 950-76-85
Якісні пиломатеріали
Великий вибір пиломатеріалів за вигідними цінами

Дерев’яна вагонка в інтер’єрі для заміського будинку і міських квартир


деревянная вагонка в интерьере

Особливості дерев’яної вагонки в інтер’єру будинку і квартири

Сучасна дерев’яна вагонка в інтер’єрі може знайти місце практично всюди – починаючи з вітальні і, закінчуючи санвузлом. Особливим попитом такий оздоблювальний матеріал користується в процесі обшивки стін і стелі на верандах і мансардах. Прийнято виділяти кілька варіантів застосування вагонки:

 • Обшивка всього приміщення за допомогою дерев’яних дощок. В такому випадку, прийнято обшивати стелю, поверхню стін і навіть підлогу. Це досить практично і одночасно занадто просто для тих, хто бажає доповнити інтер’єр певної «родзинкою».
 • Обшивка вагонкою стін – всієї поверхні стін або певної частини. В результаті, вдається додати оригінальності загальному стилю, розбавивши інтер’єр яскравими фарбами.
 • Обшивка матеріалом окремих фрагментів стелі і стін – це відмінне рішення для створення інтер’єрних акцентів.

Дерево є універсальним матеріалом, який ідеально поєднується з іншими не менш популярними матеріалами:

 • керамічна плитка;
 • шкіра;
 • ротанг і плетені меблі.

Якщо має бути застосування оздоблювальних матеріалів в приміщеннях, де відзначають підвищений рівень вологості, тоді доцільно обробити поверхню панелей спеціальним просоченням. Такий склад здатний уберегти вагонку від негативного впливу грибка і цвілі.

Дерев’яна вагонка в інтер’єрі, фото якої представлено на сайті, використовується також в міських квартирах, але набагато рідше. Почасти це залежить від асоціацій: дерев’яні панелі завжди асоціювалися саме з заміськими особняками. Крім того, в малогабаритних приміщеннях такий оздоблювальний матеріал дуже часто «з’їдає» весь вільний простір. Найчастіше в квартирах вагонку можна зустріти на балконі, лоджії, в передпокоях, в кухонних приміщеннях.

Дерев’яна вагонка в інтер’єрі: фото і переваги матеріалу

Найчастіше дерев’яну вагонку виготовляють з двох варіантів деревини:

 • Листяні породи, в список яких входить ясен, липа і осика.
 • Хвойні породи, серед яких виділяють кедр, сосну і модрину.

Крім цього, споживачі можуть придбати матеріал з бука та інших видів дерева, але саме перераховані вище панелі користуються особливою популярністю.

Переваги декоративного оздоблювального матеріалу:

 • Велика кількість порід дерева сприятливо позначаються на стані людського здоров’я. Особливо ефективним даний вплив вважається в лазні чи сауні, де під впливом високих температур ефірні масла буквально насичують повітря в приміщенні. Щоб підсилити цей ефект, рекомендується поєднувати між собою відразу кілька порід. Наприклад, вільха, липа разом з кедром допомагає позбутися від мігрені, а поєднання сосни і модрини – знижує тиск.
 • Дерев’яна вагонка в інтер’єрі будинку – це натуральний матеріал, який вважається екологічно чистим і абсолютно безпечним. Незважаючи на те, що поверхня панелей може додатково оброблятися захисними шарами лаку, користь від них все одно більше, ніж від піноблоків.
 • Для обробки бань і саун рекомендується застосовувати оздоблювальні матеріали, які характеризуються мінімальними показниками щільності. Такі якості властиві липі і сосні, які відмінно справляються з різкими температурними перепадами і високою вологістю.

Правильно виконаний монтаж дерев’яної вагонки – запорука якісного та стильного інтер’єру в будинку або квартирі. Універсальність такого матеріалу сприяє його використанню для різного дизайну і всіляких варіантів оформлення.